یاداشت دانشجویی

از استحاله انقلاب تا بازی در زمین دشمن

اگر به جای بعضی مسئولین درخت هم می کاشتیم حداقل هوا پاک تر می شد و اکسیژن تولید می شد. مگر می شود مسئول اینقدر بی دغدغه!! اینقدر #سیب_زمینی!!


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان خوزستان /

 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
از استحاله انقلاب تا بازی در زمین دشمن
 
حال که جام جهانی تمام شده است بهتر است نگاهی به بازی خوب برخی مسئولین در زمین دشمن داشته باشیم که دانسته یا نادانسته در حال بازی کردن در زمین دشمن هستند و‌ چنان خوب بازی می کنند که قابلیت #لژیونر شدن دارند  و خوب می شد اگر ‌می رفتند و عطای پست و مقام را به لقایش می بخشیدند و دندان نیش خود را از گردن مردم بیرون می کشیدن و خون مردم را کمتر می مکیدن تا مردم تنها به فکر مشکلات خود باشند و دیگر بار بی کفایتی مسئولان بی لیاقت را به دوش نکشند یا برخی نمایندگان مجلسی که تنها به خاطر حضورشان در لیست #ناامیدی راهی خانه#ملت(😭) شدند و اگر هم اعتراضی به آنها بشود همانند کودکانی خردسال بهانه #پدرشان را میگیرند و #گریه می کنند. نماینده‌ی مجلسی که پیش از انتخابات مجلس یکبار هم بر روی صندلی های مجلس ننشسته یا نماینده‌ای که حتی تلفظ درست کلمات انگلیسی را نمیداند و خیل عظیم نمایندگانی که به علت مشغله زیاد نتوانستند برجام را یکبار مطالعه کنند و ...
 
با چنین شرایطی کشور به چنین ورطه بی سامانی افتاده که دیگر برای مردم عادی شده که قیمت ها چقدر تغییر می‌کند یا فلان وزیر چه گفته یا باز چه تحریم جدیدی به سنا رفته.
 
انسان که می اندیشد در تعجب است که اگر به جای بعضی مسئولین درخت هم می کاشتیم حداقل هوا پاک تر می شد و اکسیژن تولید می شد. مگر می شود مسئول اینقدر بی دغدغه!! اینقدر #سیب_زمینی!!
حرفی برای زدن نیست دیگر گفتنی ها را خود بهتر می دانید.
 
یاعلی
 
«امیرحسین امیری مطلق، فعال دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز»

🔸بسیج دانشجویی صرفاً منعکس کننده نظرات فعالین دانشجویی است و انتشار یادداشت‌های دانشجویی به معنای تایید تمامی محتوای آن نیست.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار