به همت سازمان بسیج دانشجویی برگزار شد:

دوره توانمند سازی مدیران فضای مجازی و رسانه ای دانشگاه های استان

دوره توانمند سازی مدیران فضای مجازی و رسانه ای دانشگاه های استان به مدت سه روز در دانشگاه شهرکرد برگزار گردید. فراگیران در این دوره با اصول کار رسانه ای آشنا شدند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /
با توجه به گسترش شبکه های اجتماعی، اهمیت فضای مجازی و نقش رسانه در دانشگاه ها، دوره توانمند سازی مدیران فضای مجازی و رسانه ای دانشگاه های استان در روزهای ۲۱ لغایت ۲۳ مرداد برگزار شد.
در این دوره، بیش از ۴۰ نفر از فعالان رسانه ای دانشگاه ها در سه کارگروه فضای مجازی، کلیپ سازی و نشریات شرکت کردند.
این رویداد با هدف آشنایی فراگیران با اصول کار رسانه ای، توانمند سازی اعضای گروه  استان , آشنایی با مراکز رسانه ای استان برگزار گردید.

رویکرد آموزشی - کارگاهی این دوره باعث شد تا شرکت کنندگان بتوانند آموزش های مناسب و کارآمدی دریافت کنند و هم بتوانند نظرات و تجربیات خود را با یکدیگر در فضای صمیمانه در میان بگذارند.

از نکات قابل توجه این دوره، ارائه مباحث توسط اساتید آشنا با فضای کار دانشجویی و مشغول به کار در یکی از مجموعه های فعال استان و سازمان بسیج بود.

اساتید که در این دوره تدریس نودند عبارتند از:  آقایان رضا باقری و مسعود انصاری از مدرسه کالک سازمان بسیج دانشجویی، آقایان محمد حداد و محسن محمد جانی از کارکنان صدا و سیمای مرکز استان، آقایان جمال خدابخشی و احمدرضا باقری و مهرداد حقیقتیان از گروه تلوزیون اینترنی عینک تی وی، آقای یزدان یگانگی مسئول سازمان سراج استان، احسان قائدی سردبیر اسبق روزنامه جوان استان ، آقای حسین میرفروغی مدیر مسئول خبرگزاری فارس استان و احسان خلجی مسئول فضای مجازی ناحیه بسیج دانشجویی استان.
لازم به ذکر است که تمامی شرکت کنندگاه در این دوره، پس از تحویل پروژه های خود مدرک معتبر دریافت خواهند کرد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار