رئیس مجمع نمایندگان استان یزد در مجلس در جمع اعضای قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی یزد:

نیاز نمایندگان به مجموعه‌های فکری نظیر بسیج/ از نمایندگان به‌عنوان متولی قانون و نظارت مطالبه‌کنید

رئیس مجمع نمایندگان استان یزد در مجلس شورای اسلامی در دیدار با جمعی از دانشجویان بسیجی ضمن تاکید بر لزوم استفاده نمایندگان از نظرات و طرح‌های کارشناسی نخبگان جامعه، به تبیین ضرورت توجه به رسالت اصلی مجلس شورای اسلامی پرداخت و اظهارداشت: مطالبه اصلی دانشجویان باید از نمایندگان به‌عنوان متولی هم قانون و هم نظارت باشد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از یزد، "محمدرضا صباغیان" در جلسه اقتصادی در جمع فعالین علمی و اعضای قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی استان یزد، با بیان اینکه مشکلات کشور از عدم تصمیمات کارشناسی و دقیق نمایندگان مجلس ناشی می‌شود، استفاده نمایندگان از بدنه‌های کارشناسی و پرهیز از کار‌های متفرقه و عامیانه را ضروری دانست و عنوان‌کرد: مطالبه اصلی دانشجویان باید از نمایندگان مجلس به‌عنوان متولی هم قانون و هم نظارت باشد.


رئیس مجمع نمایندگان استان یزد در مجلس با بیان اینکه برخی نمایندگان در زمان انتخابات با وعده‌های‌شان خود را به دام می‌اندازند افزود: آن‌ها به ناچار در زمان نمایندگی فرصتی که باید صرف بررسی و استفاده از طرح‌های کارشناسی در مورد مسائل کشور شود را به حل وعده‌ها اختصاص می‌دهند.


این نماینده مجلس با اشاره به فضای جناحی حاکم بر مجلس، رأی برخی نمایندگان را بر مبنای مناسبات سیاسی و بدون مطالعه توصیف و خاطرنشان‌کرد: این وضعیت برجام را در بیست دقیقه تصویب می‌کند.


وی تاکیدکرد: زمانی که ما فرصت کافی برای مطالعه در اختیار نداشته‌باشیم رأی ما دقیق نیست و طرح‌های استکباری و بعضا مخالف نظام در مجلس به تصویب می‌رسد.


صباغیان مجموعه‌هایی نظیر واحد علمی سازمان بسیج دانشجویی را گمشده نمایندگان خواند و افزود: ما باید ابزار و حامل پیام، سوال و تذکر شما در مجلس باشیم.
وی ابراز امیدواری کرد: با کمک بدنه کارشناسی نخبگان جامعه بتوانیم در ادای رسالت خود بیش از پیش موفق باشیم.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار