بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کنگاور؛

حمله وحشیانه جنگنده های متجاوزان سعودی به اتوبوس حامل کودکان یمنی

ما مظلومین همیشه تاریخ، محرومان و پابرهنگانیم ما غیر از خدا کسی را نداریم و اگر هزار بار قطعه قطعه شویم دست از مبارزه با ظالم بر نمی داریم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی :ما مظلومین همیشه تاریخ، محرومان و پابرهنگانیم ما غیر از خدا کسی را نداریم و اگر هزار بار قطعه قطعه شویم دست از مبارزه با ظالم بر نمی داریم. بغض و کینه انقلابی تان را در سینه ها نگاه دارید با غضب و خشم بر دشمنان بنگرید و بدانید که پیروزی از آن شما است.

بسم الله الرّحمن الرّحیم

«فَإِنَّ لِلَّذِینَ ظَلَمُواْ ذَنُوبًا مِّثْلَ ذَنُوبِ أَصحَْابهِِمْ فَلَا یَسْتَعْجِلُون‏»

 

( اگر از صدام بگذریم، اگر مسأله قدس را فراموش کنیم، اگر از جنایت های امریکا بگذریم از ال سعود نخواهیم گذشت. ان‌شاالله اندوه دلمان را را در وقت مناسب با انتقام از امریکا و ال سعود برطرف خواهیم کرد و داغ و حسرت حلاوت این جنایت بزرگ را بر دلشان خواهیم گذاشت و با برپایی جشن پیروزی حق بر جنود کفر و نفاق و ازادی کعبه از دست نا اهلان و نامحرمان به مسجد الحرام وارد خواهیم شد.)

 

سیاست های آمریکا در جهان اسلام، عاملی برای کشتار جمعی و قتل عام تدریجی مسلمانان است و زنجیره جنایات کاخ سفید از افغانستان، عراق، لبنان، فلسطین، سوریه، لیبی و بحرین ، هم اینک در وحشیانه ترین شکل ممکن قتل عام دانش آموزان مظلوم و بیگناه یمن را هدف قرار داده است.

رژیم سفاک آل سعود برای جبران شکست های سیاسی خود در جغرافیای جهان اسلام، مردم مظلوم و مسلمان یمن را به خاک و خون می کشد و تردیدی نیست جنایت حمله جنگنده های متجاوزان سعودی به اتوبوس حامل کودکان یمنی در بازار شهر «ضحیان»واقع در شمال یمن ، رژیم سعودی را یک گام بلند دیگر به سمت فروپاشی پیش برده است.

تشابه کودک کشی در غزه و کودک کشی و نسل کشی آل سعود در یمن را نشانه نیت شیطانی تل آویو و ریاض برای آماج توأمان مردم عرب مسلمان منطقه قلمداد شده و بی شک این جنایت جنون آمیز و قرون وسطایی طومار رژیم رو به زوال آل سعود را که فاقد هر گونه مشروعیت سیاسی و مردمی و مقبولیت منطقه ای و بین المللی است را به سرنوشت حکام دیکتاتور و منفور منطقه و جهان عرب چون صدام نزدیک تر خواهد کرد.

سکوت مجامع بین المللی در قبال کودک کشی عربستان سعودی خائن و محکوم کردن مردم یمن در شورای امنیت به یک طنز تاریخی بدل شد و بار دیگر سیاست ستمگرانه آمریکا و مجامع بین المللی را آشکار می سازد. در این دوران که امت مسلمان هر روز گرفتار نقشه های صهیونیسم جهانی می شود باید بدانیم که تنها با امید به خدا و وحدت اسلامی می توان در برابر استکبار جهانی ایستاد و هر گونه دلبستن حکّام سرزمین های اسلامی به دشمنان اسلام موجب حفظ قدرت نخواهد شد.

اطمینان داریم مردم انقلابی و مسلمان یمن به فرماندهی انصار الله محبوب و مقتدر بار دیگر تیغ انتقام بر خواهند کشید و درسی فراموش ناشدنی به رژیم آل سعود و حامیان پلید آن می دهند.

 

 ملت شریف و رشید ایران همچنان از مقاومت ملل مسلمان بویژه مردم مظلوم یمن برابر جنایات صهیونیستی آل سعود حمایت کرده و آحاد امت اسلامی را برای محکومیت جنایت بزرگ و ددمنشانه کشتار کودکان یمنی در بازار شهر «ضحیان» و پرده برداشتن از چهره منافقینی که مدعی خادمین حرمین شریفین هستند، فرا می خواند.

امام روح الله الموسوی الخمینی:

ما مظلومین همیشه تاریخ، محرومان و پابرهنگانیم ما غیر از خدا کسی را نداریم و اگر هزار بار قطعه قطعه شویم دست از مبارزه با ظالم بر نمی داریم. بغض و کینه انقلابی تان را در سینه ها نگاه دارید با غضب و خشم بر دشمنان بنگرید و بدانید که پیروزی از آن شما است.

والسلام علی عبادالله الصالحین

 

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار