دانشجو و حفظ مولفه های اقتدار«17»؛

بهره‌مند: ملت ایران باید بفهمند که در اقتصاد روی پای خود بایستد/کشور باید به بلوغ اقتصادی برسد

عضو شورای بسیج دانشجویی شهید خلیل سامان دانشکده پیراپزشکی استهبان گفت: کشور ما باید به بلوغ اقتصادی برسد چون ثروت هایی مانند نفت روزی تمام می‌شوند ولی بلوغ اقتصادی برای یک ملت هیچ وقت به پایان نمی‌رسد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / علیرضا بهره‌مند عضو شورای بسیج دانشجویی شهید خلیل سامان دانشکده پیراپزشکی استهبان در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص دشمنی ایران و آمریکا بیان کرد: آمریکا با هر ملت مستقل از هر راهی که بتواند دشمنی می‌کند ملت ایران باید به این فهم برسند که در اقتصاد باید روی پای خود بایستد و چشم امید به خارجی نداشته باشند.

 

وی در ادامه عنوان کرد: کشور ما باید به بلوغ اقتصادی برسد چون ثروت هایی مانند نفت روزی تمام می‌شوند ولی بلوغ اقتصادی برای یک ملت هیچ وقت به پایان نمی‌رسد.


عضو شورای بسیج دانشجویی شهید خلیل سامان دانشکده پیراپزشکی استهبان در خصوص  وظیفه جنبش دانشجویی در این جنگ اقتصادی گفت: ریشه ی همه ی پیشرفت ها و ثروت ها، علم و تفکر است... دانشجو باید با تحقیق و تلاش و تفکر، به وسیله ی علم و ارتقا علم، برای کشور استقلال اقتصادی فراهم آورد که البته به حمایت مالی نیاز دارد.


 

بهره‌مند با اشاره به جایگاه دولت و مجلس در مواجهه با جنگ اقتصادی ابراز کرد: مجلس با تصویب قوانین کاربردی و دولت با اجرای صحیح مسئولیت ها به مقابله با این جنگ اقتصادی برخیزد.این فعال دانشجویی در ادامه عنوان کرد: دولت باید ابتدا زمینه ها را فراهم کند تا یک محصول، با کیفیت و کمیت لازم در کشور و توسط مردم تولید شود و سپس کم کم واردات آن محصول را به حداقل برساند و صادرات آن محصول را شروع کند.

 

ارسال نظر


captcha