بسیج دانشجویی ممسنی و رستم خطاب به نماینده این شهرستان‌ها در مجلس:

مشکلات اقتصادی متعدد مردم نتیجه حمایت های جناحی شما از دولت تدبیر و امید است/مطالبه‌گر خواسته های عملی مردم باشید نه دفاع از هم حزبی‌هایتان

با حمایت های جناحی و سیاسی خود از دولت تدبیر و امید مدام به مردم شهرستان وعده های زیبا ولی پوچ می‌دادید. حمایت هایی که امروز نتیجه اش مشکلات اقتصادی و معیشتی متعدد مردمی است که از شما و دولت محبوبتان حمایت کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان‌های ممسنی و رستم خطاب به نماینده این شهرستان‌ها در مجلس شورای اسلامی در خصوص مشکلات اقتصادی کشور بیانیه ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم


جناب آقای گودرزی نماینده محترم شهرستان‌های ممسنی و رستم


سلام علیکم


سال 94 در کش و قوس های انتخاباتی با شعار رفع مشکلات اقتصادی، معیشتی و بیکاری سکاندار صندلی نماینده شهرستان‌های ممسنی و رستم در بهارستان شدید. از آن پس با حمایت های جناحی و سیاسی خود از دولت تدبیر و امید مدام به مردم شهرستان وعده های زیبا ولی پوچ می‌دادید. حمایت هایی که امروز نتیجه اش مشکلات اقتصادی و معیشتی متعدد مردمی است که از شما و دولت محبوبتان حمایت کردند.

 

اگر بگوییم 90 درصد مشکلات فعلی کشور حاصل تفکر دولت فعلی است بیراه نگفته ایم. اما در حالی که مردم منتظر اقدامات و برخورد قاطع شما نمایندگان با دولت و وزرا در جهت رفع مشکلاتشان هستند سکوت اختیار کرده و در کمال ناباوری در لیست امضا کنندگان طرح استیضاح رئیس جمهور نام شما به چشم نمی‌خورد.


نماینده محترم مردم شهرستان‌های ممسنی و رستم آیا شما از وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم شهرستان اطلاع ندارید. آیا از وضعیت شهرستان‌های ممسنی و رستم که در سطح استان فارس رتبه یک بیکاری را به خود اختصاص داده است اطلاع دارید؟ جوانانی که با تحصیلات لیسانس و فوق لیسانس به دلیل همین مشکلات قادر به تشکیل خانواده نیستند و نتیجه ای جز به قهقرا رفتن و گسترش فساد در جامعه نیست.


این را بدانید که شما نماینده و صدای مردم این شهرستان‌ها در مجلس شورای اسلامی هستید که باید مشکلاتشان را فریاد بزنید و مطالبه‌گر خواسته های عملی مردم باشید نه دفاع از هم حزبی و جناحی خود. شما نماینده ملت هستید نه وکیل الدوله ها.

 

این را بدانید که انقلاب متعلق به مردم فقیر و پا برهنه‌ای است که با دستان خالی این انقلاب را به اینجا رساندند. اگر این مردم نبودند قطعا شما هم در جایگاه فعلی قرار نمی‌گرفتید.

 

لذا یادآور می‌شویم امروز چشم و امید این مردم به دست شما است که باری از مشکلاتشان را کم کنید. قطعا مردم اگر ببینند مسئولین در تلاش برای حل مشکلاتشان قدم برمی‌دارند دوشادوش شما حرکت خواهند کرد.


لازم به ذکر است صحبت های حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) را به شما یادآور شویم؛ «در نظام جمهوری اسلامی پذیرش مسئولیت به معنای کامجویی از قدرت نیست بلکه به معنای قبول زحمت مردم است.»


والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

 

ارسال نظر


captcha
پربازدید ها
آخرین اخبار