در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه شهرستان شاهرود عنوان گردید؛

آن چیزی که تا به امروز نظام را به سمت قله های پیشرفت سوق داده است روحیه و کار جهادی است.

علی ذبیحی دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان سمنان و مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود سخنران پیش از خطبه های این هفته نماز جمعه شاهرود بود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / علی ذبیحی دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان سمنان و مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود سخنران پیش از خطبه های این هفته نماز جمعه شاهرود بود.

وی که به نمایندگی از دانشجویان جهادگر بسیج دانشجویی شهرستان صحبت می کرد در بخشی از صحبت های خود گفت : آن چیزی که تا به امروز نظام را به سمت قله های پیشرفت سوق داده است روحیه و کار جهادی است و هر زمانی که روند حرکت ما کند شده است به دلیل دورشدن مسئولین از روحیه جهادیست.
وی همچنین خاطر نشان کرد ، کار جهادی یعنی از موانع عبور کردن، موانع کوچک را بزرگ ندیدن،فراموش نکردن آرمان ها و جهت های اصلی و شوق به کار بدون خستگی.
همچنین افزود امروزه مسئولین جمهوری اسلامی باید دوباره درس مجاهدت را سرلوحه کار خود قرار داده و با کار و روحیه جهادی به مردم شریف ایران خدمت نمایند که در این راه کسالت و تنبلی از هیچ مسئولی پذیرفتنی نیست.
ذبیحی در ادامه گفت : به حمد الهی و به برکت انقلاب اسلامی در این 40 ساله تلاش های بسیاری در جهت خدمت به مردم انجام گرفته و انقلاب اسلامی به پیشرفت های بسیار خوبی در زمینه های مختلف دست یافته است اما در حال حاضر و با توجه به دشمنی های بی حد و حصر استکبارجهانی و آمریکای جنایتکار،تکلیف بر دوش مسئولین بسیار سنگین است و باید با روحیه ای جهادی به این مردم شریف خدمت نموده و باری را ازدوش آنان بردارند
وی در پایان صحبت های خود ابراز داشت ، ملت شریف ایران نیز باید با استعانت از خداوند متعال و همدلی و اتحاد و در سایه ولایت ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای(مد ظله العالی) پشتیبان نظام اسلامی بوده تا همه با هم از گردنه های سخت و این پیچ مهم تاریخ عبور کرده و زمینه را برای تحقق تمدن نوین اسلامی و ظهور آخرین منجی عالم بشریت حضرت صاحب الزمان(ارواحنا لتراب مقدمه الفداء) فراهم آوریم.
وَمَن یَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ
 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار