بازدید کاروان محرومیت زدایی بیله سوار از اردوی جهادی دانشگاه آزاد این شهرستان+ تصاویر

کاروان محرومیت زدایی شهرستان بیله سوار با حضور در عرصه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی بیله سوار مغان در روستای جهان خانملو ضمن در جریان قرارگرفتن فعالیت های این گروه جهادی دانشجویی با مشکلات و مطالبات روستائیان نیز اشنا شدند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییکاروان محرومیت زدایی شهرستان بیله سوار با حضور در عرصه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی بیله سوار مغان در روستای جهان خانملو ضمن در جریان قرارگرفتن فعالیت های این گروه جهادی دانشجویی با مشکلات و مطالبات روستائیان نیز اشنا شدند.

 

عادل شفایی مسئول گروه های جهادی بسیج دانشجویی بیله سوار با بیان اینکه این کاروان با هدف محرومیت زدایی از مناطق محروم در این روستا حضور یافته است، گفت: تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان که به نوعی با روستاهای محروم در ارتباط هستند در این کاروان حضور دارند و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این روستا قرار گرفتند.

وی با مقایسه خدماتی که در مناطق روستایی قبل و بعد از انقلاب صورت گرفته گفت: حجم کارهای انجام شده در دوران پس از انقلاب به ویژه در مناطق محروم بی نظیر است.

شفایی از اهتمام و تلاش مجموعه مسوولین شهرستان بیله سوار در خدمت رسانی مضاعف به روستاها خبر داد و گفت: حضور مسئولان در میان مردم بخصوص روستائیان خود نشان از نبودن فاصله میان مردم و حاکمیت است.

وی تأکید کرد: خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی چهره مناطق محروم کشور را دگرگون ساخته است، بنابراین باید با استفاده از ظرفیت نیروهای بومی به رشد و توسعه مناطق کمتر توسعه یافته سرعت ببخشیم. 

در ادامه این دیدار پرشور مردمی،اهالی روستا مشکلات خود را با مسئولین درمیان گذاشتند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار