دانشجو و حفظ مولفه های اقتدار«16»؛

جلالی: دولت و مجلس انقلاب را همراه با مردم از پیچ‌وخم‌ها عبور دهند/برای تحقق عدالت مبارزه با فقر وفساد سرلوحه کار دولت قرار گیرد

مسئول تحلیل بررسی دانشگاه دولتی اقلید گفت: اکنون نوبت دولت و مجلس است که مردم را یاری کند و انقلاب را همراه با مردم از پیچ‌وخم‌ها عبور دهد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / محمدرضا جلالی مسئول تحلیل بررسی دانشگاه دولتی اقلید در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص دشمنی ایران و آمریکا ابراز داشت: دشمنی آمریکا با ایران و به‌تبع آن دشمنی آمریکا با اسلام شیعی که در برابر ظلم می‌ایستد و حامی محرومان و مستضعفان بوده و استکبارستیز است، همیشه در طول تاریخ انقلاب اسلامی علیه جمهوری اسلامی استمرار داشته است.


مسئول تحلیل بررسی دانشگاه دولتی اقلید در خصوص جنگ اقتصادی گفت: در زمینه اقتصادی نیز این دشمنی در دهه‌های اخیر به اشکال مختلفی خودنمایی کرده و در سال‌های اخیر به تعبیر مقام معظم رهبری، جنگ اقتصادی علیه ایران کلید خورده است.


وی در مورد پیام جنگ اقتصادی تصریح کرد: مهم‌ترین پیام این جنگ، دشمنی آشکار آمریکا و متحدانش ازجمله رژیم‌های کودک کش صهیونیست و سعودی با ملت و نظام اسلامی ایران می‌باشد که در راستای تغییر رژیم حاکم در ایران و به دست گرفتن موقعیت استراتژیک ایران در منطقه است.


جلالی بیان کرد: در این جنگ به فضل الهی و عنایت ویژه حضرت ولی‌عصر (عج) تنها حکومت مهدوی یعنی جمهوری اسلامی ایران، پیروز و پایدار خواهد بود.


وی در مورد وظیفه جنبش دانشجویی ابراز کرد: وظیفه و تکلیف ما دانشجویان در این کارزار اقتصادی، مطابق سخنان رهبر فرزانه انقلاب، مأیوس نشدن از مسیر، استقامت و تقویت عزم و اراده خودمان در درجه اول، سپس بصیرت دهی و امیدبخشی به تمام اقشار جامعه به‌ویژه آحاد انعطاف‌پذیر جامعه و هوشیار کردن ملت از حربه‌ها و نقشه‌هایی است که دشمن برای چهلمین سال انقلاب طرح‌ریزی کرده است.


این فعال دانشجویی اظهار کرد: ما باید بیشترین نیرو و تلاش خود را همراه با تقویت روحیه معنوی، در همه ایام به‌ویژه این روزهای سخت پیش رو به کار ببندیم و دین خود را نسبت به اسلام و انقلاب بالأخص حضرت بقیه‌الله الاعظم (عج) و نائب برحقشان همانند شهدا و یاران امام ادا کنیم.


جلالی در خصوص وفاداری مردم به انقلاب تصریح کرد: در این چهل سال مردم برای انقلاب زحمت کشیدند و کارکردند و وفاداری‌شان را اثبات کردند.


وی خطاب به دولت و مجلس بیان کرد: اکنون نوبت دولت و مجلس است که مردم را یاری کند و انقلاب را همراه با مردم از پیچ‌وخم‌ها عبور دهد.


مسئول تحلیل بررسی دانشگاه دولتی اقلید در خصوص وظیفه نمایندگان مجلس گفت: نمایندگان باید با تلاش و دلسوزی بیشتر و بنا بر عنایات رهبری، در تدوین و تنظیم قوانین و نظارت بر اجرای آن‌ها مجاهدت کنند و از تلاش شبانه‌روزی دست برندارند همچنین دولت هم باید باهم افزایی مجلس و به‌دوراز دعواهای سیاسی و اختلافات جناحی، همدلی و وحدت را حفظ کند تا دشمن‌شاد نشویم.


جلالی در خصوص تغییر تیم اقتصادی دولت اظهار کرد: دولت با تغییر در تیم اقتصادی و بیشتر کردن نظارت‌ها و بازرسی‌ها، قطع چشم امید از برجام اروپایی و جناح زدایی از دستگاه‌ها و وزارتخانه‌ها، می‌بایست به‌طورجدی پیگیر مشکلات معیشتی مردم و التهابات بازار سکه و ارز شود و مبارزه با فقر، فساد و تبعیض باید سرلوحه کار دولت برای تحقق عدالت قرار گیرد.

ارسال نظر


captcha