پیام تبریک مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان کرمان به مناسبت روز خبرنگار

خبرنگاران طلایه داران جبهه قلم و اندیشه و عامل آگاهی دهندۀ مردم در لحظات و صحنه ‌های سرنوشت ساز جامعه اند


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / ناصر بهروز، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان کرمان به مناسبت روز خبرنگار با صدور پیامی اعلام داشت: خبرنگاران طلایه داران جبهه قلم و اندیشه و عامل آگاهی دهندۀ مردم در لحظات و صحنه ‌های سرنوشت ساز جامعه اند و از آنجائیکه بدنبال حقیقت و انعکاس واقعیتها میباشند همواره شایسته تکریم وتحسین اند.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

«ن والقلم و ما یسطرون»

سوگند به قلم و آنچه می‌نویسد. (قلم:1)

 

خبرنگاران طلایه داران جبهه قلم و اندیشه و عامل آگاهی دهندۀ مردم در لحظات و صحنه ‌های سرنوشت ساز جامعه اند و از آنجائیکه بدنبال حقیقت و انعکاس واقعیتها میباشند همواره شایسته تکریم و تحسین اند.

خبرنگاران وجدان بیدار جامعه و در خط مقدم جبهه آگاهی بخشی هستند و چون "دیده‌بان صادق" برای اطلاع‌رسانی صحیح، دقیق و سریع حوادث و رخدادها تلاش می نمایند و امید است در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نورزند و تحت تأثیر جوسازی‌ها، شایعه پراکنی‌ها، هیاهوآفرینی‌ها، شانتاژهای خبری و فشارهای خارجی قرار نگیرند.

رسانه‌ها و اصحاب قلم که دل در گرو ایران اسلامی و رشد و توسعه کشور داشته و دارند و زبان گویای مردم ایران هستند، می‌بایست وضعیت امروز جامعه جهانی را تحلیل و شرایط به ناحق و ناجوانمردانه تحمیلی که از سوی آمریکا و دست نشانده‌های آنان بر کشور تحمیل گردیده را به درستی ارائه نمایند و بی‌تردید پیروزی همچون گذشته برای ملت و مردم بزرگ ایران خواهد بود.

این روز، یادآور حماسه آفرینیهای آنهایی است که بقای حقیقت را به بقای خود ترجیح دادند و با خون خود بر برگه های اعلام نوشتند: یاد و خاطره ی شهیدان خبرنگار را گرامی می داریم.

 

ناصر  بهروز

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان کرمان

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار