بسیج دانشجویی ۱۰ دانشگاه کشور:

از ورود مراجع و علما به موضوع مطالبات بحق مردم تشکر می‌کنیم/ عده‌ای می‌خواهند بی‎لیاقتی چند مسئول را گردن اسلام بیاندازند

بسیج دانشجویی ۱۰ دانشگاه کشور در بیانیه‌ای از ورود علما و مراجع اعزام برای مطالبه خواسته‌های به حق مردم تشکر و اعلام کردند: عده‌ای می‌خواهند بی لیاقتی چند تن از مسئولان را به گردن اسلام بیاندازند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی: تشکل های بسیج دانشجویی دانشگاه های رازی، بوعلی، یاسوج، ایلام، شیراز، شهید چمران ،علوم پزشکی همدان، صنعتی کرمانشاه، لرستان و صنعتی همدان در بیانیه ای ازورود علما و مراجع اعزام برای مطالبه خواسته های به حق مردم تشکر کردند.

 

در این بیانیه آمده است:

این روزها مشروعیت و عدالت نظام اسلامی بیش از پیش مورد حمله بی امان دشمنان اسلام و انقلاب واقع شده است. متاسفانه برخی از مسولان و روسای قوا نیز اراده انقلابی لازم برای حل معضلات اقتصادی و برخورد انقلابی با مفسدان اقتصادی را ندارند که این عدم برخورد سریع و قاطع دستگاه قضایی و سیاست های ناعادلانه اقتصادیِ دولت موجب می گردد تصویری غلط از اسلام و جمهوری اسلامی به نمایش گذاشته شود.

 

این روزها دشمنان انقلاب نوک تیز حملات خود را نه به سمت اشخاص و دولت ها و یک قوه و نهاد خاص، بلکه به سمت اصل اسلام برده اند و برخی از معضلات اقتصادی و سیاست ها و تصمیمات غلط مدیران و روسا را دستاویزی برای حمله به دین و اسلام قرار داده اند و می خواهند ناکارآمدی و بی لیاقتی چند تن از مسؤلان را به گردن کل اسلام بیاندازند و اصل حرکت انبیا و ائمه و امام و شهدا را هدف قرار دهند.

 

این روزها نیاز به دفاع صریح و بی پرده از اسلام است زمان به صحنه آمدن مراجع عظام تقلید-این حافظان میراث پیامبر اعظم، حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم- و دفاع از دستاورد تمامی ائمه و انبیا، یعنی جمهوری اسلامی است. زمان دفاع از مردم مسلمان و مطالبه حق آنان است و باید از مدیران و مسؤلان دولتی و قضایی و مجلس خواست تا در حل این مسائل گام بردارند.

 

در پایان از حضرت آیات عظام مکارم شیرازی، نوری همدانی، جوادی آملی و صافی گلپایگانی بابت بیان و مطالبه حق مردم از مسؤلان کمال تشکر و قدردانی را داریم و انشاالله خداوند این بزرگواران را برای اسلام و مردم و مسؤلین حفظ کند و به مدیران و مسؤلان همت و توفیق خدمت گزاری به مردم را عنایت و گمراهان را به راه راست هدایت کند.

 

این بیانیه به امضای بسیج دانشجویی دانشگاه های  رازی، بوعلی، یاسوج، ایلام، شیراز، شهید چمران، علوم پزشکی همدان، صنعتی کرمانشاه، لرستانو صنعتی همدان رسیده است.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار