سردار فضلی در مراسم قدردانی از فعالان اربعین و راهیان نور دانشجویی:

امروز عملیات های فرهنگی دانشجویان خواب را از چشم دشمنان می گیرد/ اربعین و راهیان نور دانشجویی در برابر هجمه های دشمنان پاتک است


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی:سردار علی فضلی در مراسم قدردانی از فعالان اربعین و راهیان نور دانشجویی سال ٩٦ و دومین کنگره ملی شهدای دانشجو بیان داشت: بسیار خرسندم که در توفیق دارم در چنین جمعی حاضر شوم و از یکایک عزیزان و همچنین دکتر غلامی وزیر با کفایت علوم و دکتر نیک روش مسئول بسیج دانشجویی کشور و همه بسیجیان و دانشجویان و دانشگاهیانی که با این همت بلند در پشتیبانی از ارزش های انقلاب اسلامی تلاش می کنند تشکر می کنم.

 شما برای خودسازی جوانان نازنین این کشور زحمت می کشید و بی شک این خدمات در پیشگاه الهی محفوظ است.
سردار فضلی با بیان اینکه کنگره ملی شهدای دانشجویی و ستاد اربعین و راهیان نور دانشجویی یک فرصت طلایی است گفت: این سه حوزه در چنین شرایطی که دشمن با تمام توان در بسترهای مختلف ازجمله فضای مجازی کشور و نظام اسلامی را مورد هجمه های سنگین فرهنگی قرار داده است فرصتی طلایی است تا بتوانیم جوانان را با ارزش ها و مبانی انقلاب اسلامی آشنا کنیم.
رئیس دانشگاه تربیت پاسداری و افسری دانشگاه امام حسین (ع) با اشاره به سالروز شهادت شهید عباس بابایی و با ذکر خاطره ای از این شهید گرانقدر ادامه داد: در سال ٦٤ و در سالروز ولادت امام رضا (ع)، جمعی از فرماندهان محضر امام خمینی (ره) در بیت کوچک ایشان رسیدیم.
در آن روزها در جبهه ها به دلایل مختلف عملیات بزرگی نداشتیم، لذا بعد از گزارشی که فرمانده وقت سپاه خدمت امام ارائه داد، ایشان فرمودند: "عزیزان من هر شب به دشمن هجمه کنید، خواب را از چشم دشمن بگیرید و به آن ها امان ندهید."
به نظر شما آیا این یک فرمان و دستور نظامی مقطعی بود یا یک راهبرد در مقابل دیدگان امت؟
قطعا یک راهبرد برای تمام زمان ها و تاریخ بود و امروز این موقعیت برای شما سک هدیه الهی است و عملیات های فرهنگی دانشجویان خواب را از چشم دشمنان می گیرد، اربعین و راهیان نور دانشجویی در برابر هجمه های دشمنان پاتک است.
سردار فضلی افزود: بعد از فرمایشات امام (ره) من دیدم شخصی که لباس فرمش با ما پاسداران فرق می کرد شانه هایش از شدت اشک میلرزد که متوجه شدم شهید عباس بابایی است.
از همسر شهید شمیدم که وقتی قرار بود به حج بروند عباس گفته بود شما برو حج من در جبهه هاست و زمانی که همسر این شهید بزرگوار در حج بودند، روز عید قربان عباس در جبهه شهید شد و قربانی خداوند متعال و راه الهی شد.
رئیس دانشگاه افسری امام حسین (ع) در پایان تاکید کرد: کسوت ها و جایگاه ها و مناسب مهم نیست، این که چه کسی پاسدار، ارتشی، کارمند یا کارگر است اهمیتی ندارد و نیت و اعتقادات مهم است.
انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار