پرونده ویژه | اردوی جهادی ۹۷

آب‌رسانی اولویت گروه جهادی یزدان‌ پناه به مناطق محروم/ کم‌آبی منجر به مهاجرت مردم در شهداد شده است

مسئول گروه جهادی دانشجویی شهید فرخ یزدان پناه با بیان اینکه اولویت گروه جهادی دانشجویی شهید یزدان‌ پناه به مناطق محروم آب رسانی است، گفت: کم‌آبی منجر به مهاجر مردم در منطقه شهداد شده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی به نقل از خبرگزاری دانشجو :علیرضا اسلامی، مسئول گروه جهادی دانشجویی شهید فرخ یزدان پناه در رابطه با فعالیت این گروه جهادی در رابطه با آبرسانی به مناطق محروم در منطقه شهداد کرمان گفت: با بررسی گروه جهادی شهید یزدان پناه از روستای دهقان منطقه شهداد متوجه هدر رفت آب هنگام در این روستا شدیم و تصمیم به راهکاری برای این هدر رفت گرفتیم.

 

وی با اشاره به حضور یکی از روحانیون این روستا که قصد ساخت استخر را برای آبیای باغ‌ها و زمین های کشاورزی داشت: گفت: پس از آماده شدن مصالح این روستا گروه جهادی ما در اولویت فعالیتش قصد ساخت این استخر را دارد و با صحبت های که انجام شده است قرار است که گروه جهادی ما این مسئولیت را به عهده بگیرد.

 

مسئول گروه جهادی دانشجویی شهید فرخ یزدان پناه با اشاره به مشکل کم آبی در این منطقه گفت: برخی از ساکنین این منطقه از جمله تکاب شمالی در شهداد به دلیل مشکل کم آبی اقدام به مهاجرت به کرمان را گرفته اند و گروه جهادی ما برای حل این مشکل تمام تلاشش را خواهد کرد.

 

اسلامی همچنین به سایر فعالیت های این گروه جهادی داشت و گفت: عمده فعالیت ما در حوزه عمرانی و فرهنگی است و در بخش عمرانی پسران و در بخش فرهنگی دختران این گروه جهادی فعالیت می‌کنند که بیشتر آنها دانشجوی دانشگاه پیام نور کرمان هستند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار