بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز طی پیامی:

انتصاب دکتر محمد حسن صیف را به سمت سرپرستی دانشگاه پیام نور استان فارس تبریک گفت

محمدجواد سرومند مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز طی پیامی انتصاب دکتر محمد حسن صیف را به سمت سرپرستی دانشگاه پیام نور استان فارس تبریک گفت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / محمدجواد سرومند مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز طی پیامی انتصاب دکتر محمد حسن صیف را به سمت سرپرستی دانشگاه پیام نور استان فارس تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

 

بسمه تعالی

 

در هر کاری که هستیم، احساس مسئولیت کنیم؛ مسئولیت دفاع از انقلاب و از نظام جمهوری اسلامی؛ یعنی از اسلام، حقوق مردم، و عزت کشور.

 

استاد گرامی جناب آقای دکتر محمد حسن صیف

 

انتصاب جنابعالی به سمت سرپرستی دانشگاه پیام نور استان فارس را تبریک عرض می نماییم. بی شک مدیریت توأم با تجربه و همدلی با عوامل و دانشجویان، موجبات ارتقاء مجموعه دانشگاه پیام نور فارس را فراهم خواهد نمود.

 

عرصه دانشگاه پیام نور به عنوان بزرگترین مجموعه دانشگاهی کشور و استان نیازمند نگاهی است که فضای علمی آن روزبه روز در اوج و پیشرفت باشد واز شما انتظار می رود با انتخاب اساتید و مسیولین کوشا و دلسوز و صبور فضای علمی و فرهنگی جامعه و کشور را پویاتر کنید.

 

دانشگاه محیطی است که مبدا تحولات جامعه می باشد که هرگونه جبهه گیری سیاسی باعث منحرف شدن فضای پویای دانشگاه می شود. لذا انتظار می‌رود به عنوان مسئول دلسوز و انقلابی با اینگونه فعالیت ها به شدت مقابله نمایید.

 

امید است که حضور جنابعالی در این مسئولیت مهم و اثرگذار، نوید بخش نشاط مادی - معنوی همراه با ارتقا علمی – پژوهشی بیش از پیش مجموعه، شود.

از درگاه خداوند متعال تداوم تعالی و توفیقات روزافزون جنابعالی را مسالت داریم.

 

ارسال نظر


captcha