دانشجو و حفظ مولفه های اقتدار«15»؛

شفیعی: دولت بر اقتصاد اسلامی تاکید کند نه اقتصاد غربی

فعال دانشجویی اقلید گفت: دولت همچنین تأکید بر اقتصاد اسلامی و نه اقتصاد غربی می‌تواند وضعیت را بهبود ببخشد و لازم است جلوی برخی از فعالیت‌های غیرقانونی افراد و قاچاق و...گرفته شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / معصومه شفیعی فعال بسیج دانشجویی اقلید در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص دشمنی ایران و آمریکا بیان داشت: آمریکا از خیلی جهات برای از هم پاشیدن کشورمان دستش بسته بود و مقاومت مردمان و مسئولان کشورمان را می‌دید و از سویی سعی کرد که با یکسری اعمال، اصل و ریشه را دچار مشکل کند.


شفیعی با اشاره به تحریم‌ها ابراز داشت: آمریکا باید در مقابله با ایران بر اساس سیاست خود اقدامی می‌کرد تا سبب نارضایتی مردم و از هم‌ پاشیدگی نظام از درون می‌شد که یکی از رذالت های آن بروز مشکلاتی در اقتصاد و معیشت مردم و کشور و شروع تحریم‌های شدید و سپس نارضایتی مردم بود.


این فعال دانشجویی در مورد پیام جنگ اقتصادی گفت: ایران در بسیاری از زمینه‌ها حتی در زمینه اقتصادی و مالی قدرت دارد و باید این قدرت حفظ شود و باید نشان دهیم که با اتکا به قدرت داخلیِ خودمان و عدم وابستگی به دیگر کشورها می‌توانیم این قدرت را همچنان حفظ کنیم.


وی در رابطه با وظایف جنبش دانشجویی گفت: وظیفه دانشجو همچنان آگاهی بخشی و فعالیت‌های گسترده و ادامه‌ی تلاش خود در همه زمینه‌ها است و باید نقش گسترده‌ای داشته باشند چون اصل نیروی هر کشور نیروی جوان است و دشمن با دیدن این شور و قدرت امیدی برایش نخواهد ماند و هرجایی که نیاز باشد به امر رهبرمان آتش به اختیار عمل می‌کنیم.

این فعال دانشجویی در خصوص نقش دولت و مجلس اظهار داشت: وظیفه دولت در این زمینه تلاش بیشتر برای ثبات وضعیت بازار و رضایت مردم و همچنین حمایت و تأکید بر نیروی داخلی و اقتصاد داخلی خودمان هست و در واقع وابستگی خارجی باید به نحوی نباشد که با تحریم یا تغییر وضعیت، وضعیت اقتصادی داخلی سریع تغییر کند لذا کنترل بر اقتصاد داخلی باید بیشتر شود.


شفیعی افزود: دولت همچنین تأکید بر اقتصاد اسلامی و نه اقتصاد غربی می‌تواند وضعیت را بهبود ببخشد و لازم است جلوی برخی از فعالیت‌های غیرقانونی افراد و قاچاق و...گرفته شود.

ارسال نظر


captcha