اردوی جهادی ۹۷

۴۳۰ مورد جراحی دندان طی ۴ روز اردوی جهادی در روستا‌های فاروج/ توزیع رایگان دارو به ارزش ۱۰ میلیون تومان

مسئول بخش دندانپزشکی گروه جهادی احمد کاظمی گفت: در یک اردوی ۴ روزه ۴۳۰ مورد جراحی و کشیدن دندان و ۴۰۰ مورد معاینه و ارائه داروی رایگان به ارزش ۱۰ میلیون تومان را به ثبت رساندیم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی:سید امیرحسین موسوی، مسئول بخش دندان پزشکی گروه جهادی احمد کاظمی گفت: اردوی جهادی اخیر با همکاری بسیج دانشجویی علوم پزشکی، معاونت اجتماعی و درمان دانشگاه علوم پزشکی، دانشکده دندانپزشکی، آستان قدس رضوی و گروه جهادی شهید احمد کاظمی در دهستان سنگر از توابع شهرستان فاروج و در روستای خرق و روستا‌های اطراف برگزار شد.


موسوی ادامه داد: ما در این اردو سه بخش فرهنگی، پزشکی و دندان پزشکی داشتیم که دو بخش فرهنگی و پزشکی به صورت گردشی برگزار می‌شد، اما بخش دندان پزشکی به صورت ثابت در دبستان روستای خرق دایر بود. به همین دلیل هر روز را مخصوص یک روستا قرار دادیم تا مردم روستا‌ها بتوانند به محل مورد نظر بیایند.
 
مسئول بخش دندان پزشکی گروه جهادی احمد کاظمی خاطرنشان کرد: در این اردو اولویت، رسیدگی به نوجوانان و جوانان بود. برای اطفال نیز خدمات به صورت رایگان داشتیم. در این مدت ۱۲ دانشجوی سال آخر پزشکی همراه ما بودند که هر روز یک دندان پزشک هم به ما ملحق میشد.

وی در پایان گفت: در این اردوی ۴ روزه موفق شدیم ۴۳۰ مورد جراحی و کشیدن دندان، ۴۰۰ مورد معاینه و ارجاع دندانپزشک، ۱۲۰ مورد ترمیم دندان، ۳۵۰ مورد ویزیت پزشکی و ارائه دارو رایگان به ارزش ۱۰ میلیون تومان را به ثبت برسانیم.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار