دانشجو و حفظ مولفه های اقتدار«13»؛

زارع: آمریکا در جنگ اقتصادی هدفی جز بر هم زدن آرامش کشور ندارد/دولت به دنبال پیشبرد سیاست های اقتصاد مقاومتی باشد

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فسا گفت: سیاست های خصمانه آمریکا نسبت به ایران همواره وجود داشته و هیچ گاه محدود به مقوله اقتصاد نبوده اما مطمئنا یکی از اصلی ترین محور های فشار به ایران در تاریخ جمهوری اسلامی اقتصاد بوده و هست و هدفی جز بر هم زدن آرامش کشور ندارد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / مهدی زارع مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فسا در گفتگو با خبرنگار ما در رابطه با تحریم های آمریکا علیه ایران بیان داشت: سیاست های خصمانه آمریکا نسبت به ایران همواره وجود داشته و هیچ گاه محدود به مقوله اقتصاد نبوده اما مطمئنا یکی از اصلی ترین محور های فشار به ایران در تاریخ جمهوری اسلامی اقتصاد بوده و هست و هدفی جز بر هم زدن آرامش کشور ندارد.

 

وی در ادامه افزود: قطعا پیامی که از رذالت های آمریکا علیه ایران در عرصه اقتصاد برای ایرانیان استنباط می‌شود دشمنی بی قید و شرط دولت آمریکا با همه مردم ایران است.مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فسا در خصوص وظیفه جنبش‌های دانشجویی در جنگ اقتصادی دشمن علیه ایران اسلامی ابراز داشت: همواره دانشجویان در بهبود مشکلات جامعه نقشی بی بدیل را داشته اند شهید بهشتی در همین رابطه می‌گوید دانشجو مؤذن جامعه است اگر خواب بماند نماز امت فضا می‌شود با این تفاسیر می‌توان فهمید که در تقابل اقتصادی با دشمنان هم یکی از اقشار تاثیر گذار دانشجویان هستند.

 

وی عنوان کرد: دانشجویان می‌توانند با پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی و کار آفرینی، مطالبه درست از مسئولین در همین عرصه و آگاه کردن مردم از شرایط و ارائه راهکارها حضوری فعال داشته باشند.

 


زارع بااشاره به جایگاه دولت و مجلس در جنگ اقتصادی اظهار داشت: امروز تمامی دستگاه های جمهوری اسلامی وظیفه دارند تا بسیج شده و برای مقابله در این نبرد اقتصادی اقدام کنند که در این بین نه تنها دولت و مجلس نیز مستثنا نیست بلکه وظیفه به مراتب مهمتر از دیگر ارکان نظام را به دوش می‌کشند.

 


این فعال دانشجویی بیان داشت: مجلس با تصویب قوانین جدید در جهت بهبود وضعیت اقتصاد و اصلاح مشکلات گذشته می‌تواند به این مهم کمک کند و دولت نیز باید با دنبال کردن سیاست های اقتصاد مقاومتی در این جهت قدم بردارد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha