میزگرد خبری با حضور مسؤول سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه برگزار شد؛

«نقش بسیج دانشجویی و رسانه در مطالبه‌گری مردمی»

میزگرد خبری «نقش بسیج دانشجویی و رسانه در مطالبه‌گری مردمی» را با حضور صلاح‌الدین قره‌تپه مسؤول سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه و محسن فولادی مدیر خبرگزاری فارس و سجاد سلیمانی مدیر خبرگزاری تسنیم در دفتر خبرگزاری فارس کرمانشاه برگزارشد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی: میزگرد خبری «نقش بسیج دانشجویی و رسانه در مطالبه‌گری مردمی»  با حضور صلاح‌الدین قره‌تپه مسؤول سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه و محسن فولادی مدیر خبرگزاری فارس و سجاد سلیمانی مدیر خبرگزاری تسنیم در دفتر خبرگزاری فارس کرمانشاه برگزارشد.

 

براساس این گزارش، هم‌افزایی برای پیگیری مطالبات مردمی از مسؤولان استان توسط دانشجویان بسیجی با همکاری رسانه‌های انقلابی محوریت‌ اصلی این میزگرد بود.

 

مسؤول سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه در این میزگرد، اظهار داشت: شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کرمانشاه با استاندار کرمانشاه جلسه‌‌ای در راستای بیان مطالبات اصلی استان با استاندار برگزار کردند تا مشکلات اصلی مردم استان طی فرایندی علمی و کارشناسی، بررسی و جمع‌بندی شود.

 

صلاح‌الدین قره‌تپه به تشکیل کارگروه‌های مختلف با نگاه پژوهش محور اشاره و بیان کرد: کارگروه‌های مختلفی در بخش‌های سلامت، پزشکی، اقتصادی و... تشکیل شد که در بازده زمانی خاص و با دقت مناسب مشکلات مردم را دقیقا بررسی و شناسایی می‌کنند.

 

وی به اشاره به استقبال استاندار کرمانشاه در راستای برگزاری جلساتی بدین منظور به صورت مستمر، گفت: کارگروه کشاورزی در جلسه بعدی با استاندار مباحث خود را در راستای مطالبات مردمی مطرح می‌کند.

 

به گفته قره‌تپه، دانشجویان بسیجی استان به صورت خودجوش با بازدیدی میدانی از مناطق زلزله‌زده، مشکلات را از نزدیک رصد و جمع‌بندی کردند.

 

وی یکی از مشکلات زلزله‌زده‌ها را گلایه از بنیاد مسکن  دانست و گفت: پیگیری لازم با ارائه راهکارهای مناسب از مدیران ذی‌ربط برای حل این مشکلات باید انجام شود.

 

قره‌تپه با بیان اینکه استان کرمانشاه در بسیاری از شاخص‌های توسعه از کمترین میزان برخوردار است، افزود: استانی که طبق فرمایشات مقام معظم رهبری سینه ستبر ایران اسلامی است و آغاز و پایان جنگ در آن بوده شایسته نیست، رتبه نخست بیکاری کشور را داشته باشد، البته رتبه کنکوری آن نیز چندان قابل بیان نیست‌.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار