آرمین راد

هکر لرستانی که خواب را بر چشمان ضد انقلابی ها حرام کرده است

هک پیج عرب اسپورت را شش ماه کار کردم تا توانستم بگیرم. پیجی با یک میلیون دنبال کننده. آن‌ها پرچم مقدس ایران را آتش زدند. من خیلی به غیرتم برخورد می‌دانستم که این خبر هم در دنیا صدا می‌کند. صفحه آن‌ها را گرفتم پرچم ایران را در آن زدم و نوشتم که هیچ وقت برای ایران و ایرانی شاخ نشوید یا علی


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /به نقل از خبرگزاری دانشجو:

 7 تیر 1360بر اثر انفجار یک بمب نیرومند در مقر حزب جمهوری اسلامی در تهران، آیت‌الله بهشتی و 72 تن از یاران امام خمینی به شهادت رسیدند؛ آیت‌الله سیدمحمد حسینی بهشتی، رییس وقت دیوان عالی کشور و بیش از 70 نفر از مقامات و چهره‌های برجسته سیاسی از جمله چهار وزیر، چند معاون وزیر، 27 نماینده مجلس و جمعی از اعضای حزب جمهوری اسلامی در جریان انفجار مقر اصلی این حزب به شهادت رسیدند.


این حادثه توسط گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق (سمخا) رخ داد.

آمار کشتار مردم بی گناه ایران در دهه اول انقلاب توسط تروریست‌های مجاهدین خلق، 
به 17000 (هفده هزار) نفر می‌رسد. این گروهک تروریستی مسئول به شهادت رسیدن نیرو‌های خدومی از این نظام مانند شهیدان رجایی، باهنر، بهشتی، طالقانی، دستغیب، مدنی، صیادشیرازی و... است.


در آن زمان حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی، رئیس فعلی تولیت آستان قدس رضوی، مسئول رسیدگی به پرونده مسببان قتل عام 17000 ایرانی شد.

پرده دوم؛ مسیح علینژاد کیست؟! معصومه علینژاد قمی، معروف به مسیح علینژاد در سال 1355 در بابل متولد شد. او روزنامهنگاری را از سال 1378 با روزنامه همبستگی آغاز کرد و بعد از آن با ایلنا همکاری کرد. از او در روزنامههای شرق، بهار، وقایع اتفاقیه، هممیهن و اعتماد ملی نیز نوشتههایی منتشر شده است.


اقدام ‫‏مسیح علی نژاد برای دزدی اسناد محرمانه مجلس شورای اسلامی (دوره هفتم مجلس که باعث اخراجش از مجلس شد) هنگامی که خبرنگار ایلنا بود علی‌نژاد را طعمه خوبی برای سرویس جاسوسی انگلیس قرار داد تا از وی جاسوسی خوب تربیت کند، لذا از همان زمان بود که وی به دام MI6 افتاد و الحق مورد مناسبی برای این سرویس جاسوسی برای فعالیت علیه ‫‏ایران بود.

علینژاد پس از انتخابات ریاست جمهوری دهم و با فراخوان رسانه‌های معاند نظام مقدس جمهوری اسلامی، مانند صدای آمریکا، رادیو فردا، بی
بیسی، گویانیوز، روز نت، رادیو زمانه و... از ایران فرار می‌کند و فعالیت‌های خود را علنی و به تشکیل کمپین‌های ضد دینی و توهین به شعائر اسلامی می‌پردازد.


فرمان امام خامنه‌ای درباره کار کردن به شکل «آتش به اختیار»

رهبر انقلاب در دیدار رمضانی با دانشجویان، آن‌ها را به تلاش جدی و همه‌جانبه برای غلبه دادن گفتمان انقلاب در دانشگاه توصیه نمودند. ایشان در ضمن این بحث فرمودند: «من به همه‌ی آن هسته‌های فکری و عملیِ جهادی، فکری، فرهنگی در سرتاسر کشور مرتّباً میگویم: هرکدام کار کنید؛ مستقل و به‌قول میدان جنگ، آتش‌به‌اختیار

چندی پیش خبری در فضای مجازی مانند بمب صدا کرد و آن هک شدن صفحه اینستاگرام مریم رجوی، سرکرده گروهک منافقین بود. این خبر انقدر مهم بود و آنقدر برای منافقین تکان دهنده و سخت آمد که تقریباً تمامی فعالان فضای مجازی به آن اشاره کرده و از آن به عنوان خبر خوش برای تمامی مردم ایران یاد کردند. آرمین راد، جوانی 
28ساله است که با استعانت طلبیدن از ائمه اطهار و به خصوص سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) و با اطاعت از فرمان آتش به اختیار امام خامنه‌ای دست به هک این صفحه زد.

در ادامه مشروح مصاحبه با آرمین راد را مشاده می‌کنید.

تا به حال به خاطر کار‌هایی که انجام می‌دهید از جایی حمایت می‌شوید؟


من نیاز به هیچ هزینه‌ای ندارم. بار‌ها گفتم به خون پاک سیدشهدا قسم من یک هزار تومانی بابت هزینه‌هایی که انجام دادم از هیچ سازمانی نگرفتم و نخواهم گرفت. زمانی بود که من بیماری چشمی داشتم به اندازه‌ای که چشم‌های من به حد کوری رسیده بود. از امام حسین خواستم که چشمان مرا به من بازگرداند و من شفا گرفته دست توانای سیدالشهدا هستم. آن موقع بود که راهم را عوض کردم. قبل از این من خیلی بی تفاوت بودم. یک حاج آقایی دو سال پیش یه من گفت: آرمین تو استعداد فعالیت در فضای مجازی را داری و می‌توانی با کسانی که به امام حسین و شیعیان توهین می‌کنند برخورد کنی. اول از انجام کار امتنا کردم، اما یک خواب سرنوشت من راعوض کرد. یک شب خواب دیدم مرده بودم. خیلی تشنه بودم و هرقدر درخواست آب می‌کردم، به من آبی نمی‌دادند. یک نفر گفت: مگر تو در دنیا کمک ما کردی که اینجا به تو آب بدهیم؟


صبح آن روز که بیدار شدم با همان حاج آقا که پیشنهاد فعالیت در فضای مجازی را به من داده بود تماس گرفتم و خواب شب قبلم را برای ایشان تعریف کردم و بعد از آن هر دوی ما شروع به گریه کردیم. من همان جا عهد بستم و گفتم یا امام حسین من از این لحظه هر استعداد و تخصصی که دارم در راه شما و فضای مجازی استفاده می‌کنم و تاکنون بیش از سه هزار صفحه هتاک به اهل بیت و شیعه و نظام مقدس جمهوری اسلامی را در اینستاگرام بستم.


از هک کردن صفحه مریم رجوی برای ما بگو و اینکه اتفاقی برای تو پیش نیامد؟


صفحه مریم رجوی را که زدم حس می‌کردم این اتفاقات بیفتد و تماس و پیام‌های مشکوکی برای من ارسال شد. آن‌ها میلیون‌ها دلار خرج می‌کنند که مسیح علی نژاد شب شهادت امام صادق کلیپ هتاکانه منتشر کند. من تمام پیچ‌هایی که این کلیپ را منتشر کردند را زدم.


از جایی پیشنهاد کار به شما شده است؟


دوست ندارم برای جایی کار کنم دوست دارم خودم باشم برای کشور و دینم تک و تنها کار کنم. خیلی از سازمان‌ها دوست دارند برایشان کار کنم، ولی واقعا همان چیزی که اکثر ارگان‌ها می‌خواهند را انجام می‌دهیم، ولی دوست نداریم سازمان یافته باشم. من هکر کلاه سفید هستم اگر مردم نقص امنیتی داشته باشند مثل هکر‌های کلاه مشکی به آن‌ها ضربه نمی‌زنم یا اطلاعاتشان را فاش نمی‌کنم. هکر‌های کلاه سفید وظایفی دارند که آن هم کمک به مردم است.


آیا از خارج از کشور هم پیشنهاد کار داشته‌اید؟


از خارج از کشور خیلی پیشنهاد داشتم از همان کسانی که چشم به این آب و خاک دارند خیلی پیشنهاد داشتم پیشنهاد با هزینه‌های بالا. شاهین نجفی از من خواست در آلمان در کنارش باشم. من جواب گفتم انقدر بدبخت نشدم که بیایم در جوار تو باشم.


از هک صفحه عرب اسپرت برای ما بگویید و اتفاقات پیرامونی که در آن موضوع پیش آمد.


هک پیج عرب اسپورت را شش ماه کار کردم تا توانستم بگیرم. پیجی با یک میلیون دنبال کننده. آن‌ها پرچم مقدس ایران را آتش زدند. من خیلی به غیرتم برخورد می‌دانستم که این خبر هم در دنیا صدا می‌کند. صفحه آن‌ها را گرفتم پرچم ایران را در آن زدم و نوشتم که هیچ وقت برای ایران و ایرانی شاخ نشوید یا علی. هنوز نزدیک سه ماه از این داستان گذشته با خرج کردن میلیون‌ها دلار و هکر‌های روسی و چینی نتوانستند صفحه را از دست من خارج کنند. استوری جنجالی گذاشتم با این موضوع که ما لر‌ها با کسی شوخی نداریم. به آن‌ها گفتم تلاش شما با پرداخت میلیون‌ها دلار به هکر‌های مختلف روسی برای پس گرفتن پیج تان بی فایده است، از ورزشکاران ایرانی عذرخواهی کنید که پیجتان را باز کنم.


صفحه سلطنت طلبان را هم زده بودی. درست است؟


من صفحه سلطنت طلبان را با 400 هزار دنبال کننده را زدم. در روز عاشورا آیینی به نام گل مالی در بین لر‌ها وجود دارد. آن‌ها با تمسخر این آیین به سیدالشهدا و تمامی قوم لر توهین کردند. آن صفحه را با اینکه امنیت بالایی داشت، در 5 هک کردم. اول زیارت عاشورا را در پیج گذاشتم. در پست بعد گفتم من یک لر هستم. دشمنان این آب و خاک بدانند کشور و انقلاب ما جوان‌هایی دارد هر چند تیپ ما به حزب اللهی‌ها نخورد، اما ما پشت انقلاب و نظام هستیم.


اگر می‌خواستی با سازمان کار کنی، با کدام سازمان کار می‌کردی؟


دوست دارم با سپاه هم همکاری کنم، خیلی سپاه را دوست دارم.


نظر شما درباره هکر‌های ایرانی چیست؟


اگر یادتان باشد یک بار رادیوی اسرائیل توسط بچه شیعه‌ها هک شد و در آن اذان پخش شد. واقعا ما ایرانی‌ها خودمان را دست کم گرفته ایم، ما خیلی قدرت داریم. ایران هکر‌هایی دارد که هیچ جای دنیا ندارد حتی این هکر‌ها در امریکا هم پیدا نمی‌شوند. ترامپ خیلی از هکر‌های ایرانی می‌ترسد و تنها ترس اصلی ترامپ از هکر‌های ایرانی است. اکثر مجله‌های هکری و اکثر سایت‌ها نوشتند همیشه از هکر‌های ایرانی می‌ترسند. اگر شرکت اینستا تیک وریفای را مد نمی‌کرد الان ترامپ صفحه‌ای در اینستا نداشت.


مکتب عاشورا در کار‌ها و حرکت خود را تا چه اندازه‌ای