مطالبه‌گری جدی دانشجویان از تاجگردون ؛

مهدوی‌مطلق: آقای تاجگردون دفتر کمیسیون برنامه و بودجه اتاق جنگ علیه دشمن شود / تقدیر «تاجگردون» از بسیج به جهت مواضع دقیق و صریحش / حمایت «تاجگردون» از مواضع سردار سلیمانی

نشست شورای تبیین بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور غلامرضا تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس بر گزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : نشست شورای تبیین بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور غلامرضا تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس بر گزار شد.


در این نشست ابتدای کلیپی از غلامرضا تاجگردون در مجلس که در موافق استیضاح وزیر کار صحبت کرده بود، پخش شد و بعد هر کدام از اعضا نظرات و دیدگاه‌ها خود را مطرح کردند.


شهرام‌ مهدوی‌مطلق رئیس بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن خیر مقدم و قدردانی از غلام‌رضا تاجگردون، اظهار کرد: ما از مسوولان و حضرتعالی به عنوان رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس می‌خواهیم همانطوری که دشمن اتاق جنگ را از وزارت دفاع به وزارت اقتصادی برده‌اند، باید دفتر کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به اتاق جنگ علیه دشمن تبدیل شود.


وی گفت: این جلسه برای هم تقدیر از مواضع شما در نقد دولت و هم مطالبه گری دانشجویان از شما در جنگ اقتصادی در موضوع تصویب قوانین لازم و نظارت بر عملکرد است.

 

در ادامه دانشجویان با موضع گیری های به حق و سوالات متعدد  از غلامرضا تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه و بودجه در خصوص مسائل مختلف مطالبه گری کردند.


در این جلسه دانشجویان در خصوص مسائل برجام، CGT و FATF، مشکلات اقتصادی، ضعف دولت، پتروشیمی سقاوه از تاجگردون سووال کردند و از او خواستند تا مواضع صریح خود را پیرامون این مسائل مطرح کنند.


همچنین دانشجویان سوالاتی در باره اشتغال، بیکاری جوانان، اشتغال بانوان و همچنین رفتن تاجگردون به بدنه دولت مطرح کردند که غلامرضا تاجگردون به آنها پاسخ داد.


تاجگردون در ابتدا از مواضع و نقدهای صریح بسیج دانشجوی تشکر و قدردانی کرد، ادامه گفت: با CGT موافق هستم، اما با FATF با این چارچوبی که هست، موافق نیستم.


او هم در باره پتروشیمی سقاوه حرف‌های زد و گفت: من اطلاعاتم دقیق نیست ضمن اینکه من با صنایع آلاینده موافق نیستم کما اینکه با کارخانه فسفات در گچساران به دلیل اثراث مخرب زیست محیطی مخالفت کردم.


تاجگردون گفت: به بدنه دولت نمی‌رود.


نماینده گچساران و باشت، ولایت فقیه را ستون خیمه نظام دانست و گفت: مواضع صریح سردار سلیمانی در خصوص ترامپ را قبول دارم و مواضع ایشان مواضع نظام و همه ماها نیز هست.


تاجگردون به مسئله برجام هم اشاره کرد و گفت: در این رابطه نیز نظر مقام معظم رهبری همواره باید مدنظر قرار بگیرد اگر چه نباید هنگام مذاکره دعوا را خودمان شروع کنیم.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار