معاونت فضا مجازی بسیج دانشجویی استان اعلام کرد

شروع ثبت نام دوره توانمند سازی مدیران فضای مجازی و رسانه دانشگاه ها

دوره توانمند سازی مدیران فضای مجازی و رسانه ای دانشگاه های استان از 21 الی 23 مرداد ماه در سه کارگروه فضا مجازی، نشریات و کلیپ سازی برگزار خواهد شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /

احسان خلجی مسئول فضا مجازی بسیج دانشجویی استان اعلام کرد دوره  توانمند سازی مدیران فضای مجازی و رسانه ای دانشگاه های استان از 21 الی 23 مرداد ماه در سه کارگروه فضا مجازی، نشریات و کلیپ سازی برگزار خواهد شد.وی با اشاره به اهمیت کار رسانه ای و جریان سازی رسانه ای در دانشگاه ها  هدف از اجرای دوره را تشکیل گروه های رسانه ای در دانشگاه ها، توانمند سازی اعضای گروه، آشنایی و ارتباط دانشجویان با مراکز رسانه ای استان از جمله سازمان سراج، خبر گزاری ها، نشریات فعال استان و فعالین رسانه ای استان دانست و افزود به همین منظور سعی شده است از اساتیدی استفاده شود که آشنا به فضای کار دانشجویی و مشغول به کار در یکی از مجموعه های فعال استان و سازمان بسیج دانشجویی باشند.

مسئول برگزاری دوره با اشاره به فشردگی دوره افزود از یک هفته قبل از شروع دوره محتوای آموزشی در اختیار فراگیران قرار خواهد گرفت و از بین متقاضیان با انجام مصاحبه تخصصی افراد انتخاب خواهند شد، همچنین بعد از گذراندن دوره کارخواسته هایی به صورت پروژه به فراگیران داده خواهد شد. وی همچنین اضافه کرد با شروع سال تحصیلی کارگاه های تکمیلی یک جلسه ای در دانشگاه ها برگزار خواهد شد.

آقای خلجی گفت تمرکز اصلی ما در این دوره بر روی کیفیت دوره است و در عین مشکلات مالی سال جاری سعی شده است در اجرای دوره یک مدل جدید و کارآمد در سطح استان ارائه گردد. وی افزود با رایزنی های انجام شده برای افراد شرکت کننده در دوره های کلیپ سازی و فضا مجازی مدرک معتبر از طرف مرکز رسانه های دیجیتال سازمان ارشاد و برای افراد شرکت کننده در دوره نشریات مجوز نشریات از طرف معاونت فرهنگی دانشگاه شهرکرد صادر خواهد شد.

مهلت ثبت نام طرح تا 10 مرداد ماه خواهد بود و هزینه ثبت نام 30 هزار تومان می باشد که این مبلغ برای فعالان رسانه ای داشگاه ها 20 هزار تومان خواهد بود.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار