با مطالبه گری دانشجویان جهادی کازرون؛

اداره آبفا کازرون به فکر حل مشکل آب روستاهای «اسکان عشایر ملای بلوط» و «علی آباد میان دو کوه کرونی» افتاد

با مطالبه گری دانشجویان جهادی کازرون، اداره آبفا کازرون به فکر حل مشکل آب روستاهای «اسکان عشایر ملای بلوط» و «علی آباد میان دو کوه کرونی» افتاد


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییمسئولان گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی شهرستان کازرون، پس از درخواست‌های اهالی روستاهای «اسکان عشایر ملای بلوط» و «علی آباد میان دو کوه کرونی» کازرون از بسیج دانشجویی مبنی بر پیگیری حل مشکل آب شرب این دو روستا، با حضور در این روستاها به بررسی مشکلات جهت انعکاس آن به مسئولین پرداختند.

 

پس از حضور مسئولین بسیج دانشجویی و انعکاس حضور آنان در روستا، خبر به مسئولین آبفا روستایی شهرستان رسید و یک روز بعد، جهت حل موضوع به روستا آمدند.

دانشجویان بسیجی در گام بعدی، اقدام به نوشتن نامه به فرماندار کازرون کردند و در آن ضمن دعوت از وی و مسئولان مربوطه جهت حضور در روستا، پیشنهاد‌های خود را برای حل مشکل آب مرقوم نمودند که جزییات آن در روزهای آینده انتشار خواهد یافت.

گفتنی است روستاهای نامبرده از توابع بخش مرکزی شهرستان کازرون و در فاصله 9 کیلومتری غرب این شهرستان قرار دارند که درمجموع با بیش از 110 خانوار و حدود 600 نفر جمعیت، حدود 2 ماه است با مشکلات ناشی از بی آبی، دست‌وپنجه نرم می‌کنند.

این مناطق از طریق چاه اداره آبفا روستایی تأمین می‌شده است و پیگیری شورای روستا و اهالی از اداره نامبرده برای پیگیری موضوع تا پیش از حضور دانشجویان بسیجی بی‌نتیجه مانده بود.

مردم این دو روستا از عشایر سلحشور طایفه‌های دره شوری و کشکولی و تیره‌های قرمزی و کرونی هستند و با تقدیم 15 شهید و ده‌ها جانباز و ایثارگر، دِین خود را به انقلاب و اسلام اَدا کرده‌اند.

ارسال نظر


captcha