گریوانی در جمع خواهران طرح ولایت استان چهارمحال و بختیاری:

غرب به اسم آزادی زنان، زنان را به عروسک بازارها تبدیل کرده است

مسئول بسیج دانشجویی خواهران سازمان بسیج دانشجویی کشور در میان دانش پژوهان طرح ولایت استان چهارمحال و بختیاری حضور یافت و در جلسه ای با خواهران دوره از آسیب های امروز جامعه زنان و تلاش های دشمنان جهت آسیب به بنیان خانواده ها سخن گفت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییمسئول بسیج دانشجویی خواهران سازمان بسیج دانشجویی کشور در جمع خواهران یازدهمین طرح ولایت بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به تلاش غرب به نفوذ موریانه وار در فرهنگ کشور و اشاعه فرهنگ غرب از طریق ترویج بی بند باری افزود: بعد از فتنه سال 88 دشمنان دریافتند از طریق سیاسی و نظامی قادر به رویارویی با نظام جمهوری اسلامی نمی باشند و یکی از دستور کارهای آنها تقسیم کار بین سفارت های کشورهای اروپایی در ایران بود که ماموریت ویژه سفارت سوئد تخریب بنیان خانواده در کشور است.

گریوانی در ادامه گفت یکی از اقدامات انجام شده دیدارهای مختلف معاونت زنان ریاست جمهوری با مقامات سوئدی و امضای قراردادهایی با عنوان " توانمند سازی زنان در حوزه های اقتصادی و تجاری است" وی در ادامه افزود هیچ تناسبی بین فرنگ غنی کشور ایران و فرهنگ کشور سوئد که بالاترین آمار تجاوز جنسی را دارد وجود ندارد و این سوال را مطرح کردند که : زنان سوئدی می خواهند چه توانمندی ای را به زنان ما آموزش دهند؟ و جریان فمینیسم چه دستاوردی برای غرب داشته که ما بخواهیم از آن پیروی کنیم؟

وی اضافه کرد غرب به اسم آزادی زنان را به عروسک بازارها ملعبه و ابزار التذاذ مردان تبدیل کرده است ، آیا این را می خواهند به زنان ما بیاموزند؟

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار