کاروان زیر سایه خورشید و خدام حرم رضوی؛

میهمان اردوی جهادی دانشگاه پیام نور یاسوج در مناطق محروم/ شعور و اشتیاق چند برابری جهادگران با ورود پرچم متبرکه امام رضا (ع)

در نخستین روز از سفرکاروان خدام حرم مطهر رضوی به استان کهگیلویه و بویراحمد، این کاروان با حضور در منطقه گنجگان از فعالیت های گروه جهادی دانشگاه پیام نور یاسوج بازدید کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : افتتاحیه اردوی جهادی دانشگاه پیام نور یاسوج در روستای گنجگان بویراحمد با تبرک ورود کاروان زیر سایه خورشید و خادمان حرم مطهر امام رضا (ع) می‌شود.
همزمان با دهه کرامت و میلاد حضرت معصومه و امام رضا (ع) اردوهای جهادی بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد در مناطق محروم آغاز به فعالیت کردند. کاروان های زیر سایه خورشید نیز طبق روال سالیان گذشته در دهه کرامت با حضور در تمام شهرستان های کشور و حمل پرچم حرم مطهر امام رضا (ع) اقدام به برگزاری برنامه های مردمی در روستاها و شهرهای کشور خواهند کرد.


در نخستین روز از سفرکاروان خدام حرم مطهر رضوی به استان کهگیلویه و بویراحمد، این کاروان با حضور در منطقه گنجگان از فعالیت های گروه جهادی جهادگر مرحوم عباس دبیقی دانشگاه پیام نور یاسوج دیدن و این اردو را با برکت ورود پرچم حرم مطهر امام رضا (ع) و جشن های مردمی زیر سایه خورشید متبرک کردند.مردم روستای گنجگان و دانشجویان جهادگر حاضر در این روستای محروم با استقبال باشکوه از کاروان خدام رضوی و عرض ارادت به پرچم کریمه اهل بیت همچنین برگزاری برنامه های فرهنگی نظیر اجرای آهنگ امام رضا توسط گروه سرود نوجوانان روستا، ایستگاه صلواتی و... به ورود کاروان زیر سایه خورشید به استان خوش آمد گفتند.

 

گروه جهادی محروم جهادگر عباس دبیقی دانشگاه پیام نور شامل بیش از 30 جهادگر خواهر و برادر جهت محرومیت زدایی و ارائه خدمات به روستای محروم گنجگان اعزام شدند.

 

عمده فعالیت های این گروه جهادی شامل اقدامات عمرانی نظیر تکمیل یک باب منزل مسکونی، دیوار کشی و تکمیل حیاط خانه، لوله کشی، ساخت حمام و دستشویی برای نیازمندان روستا و همچنین برگزاری برنامه های فرهنگی نظیر احکام؛ قرآن، صنایع دست و کلاسهای تقویتی و آموزشی برای دانش آموزان روستا می باشد.

 

 

 

تصویر بیشتر به زودی...

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار