با هدف تقدیر از دانشجویان بسیجی صورت گرفت؛

بازدید مسئول سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه از اردوهای جهادی اسلام آباد غرب

صبح امروز مسئول بسیج دانشجویی کرمانشاه درنهمین روز اردوی جهادی شهید غلام رضا گلاور و ششمین روزاردوی جهادی شهید جهان بیگی شهرستان اسلام آباد غرب در منطقه، حاضر و از بخش های مختلف بازدید کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : گروه های جهادی شهید غلام رضا گلاور و شهید جهان بیگی از حوزه بسیج دانشجویی اسلام آباد غرب ازچند روز پیش با حضور در مناطق محروم بخش حمیل در تعطیلات تابستان،عازم اردوهای جهادی شده و کار خود را برای محرومیت زدایی در روستا آغاز کرده اند.

 

مسئول سازمان  بسیج دانشجویی کرمانشاه  از دانشجویان جهادگر به خاطر حضور فعال ، پویا و دلسوزانه در مناطق محروم تقدیرنمود و از فعالیت های بهداشتی،فرهنگی،عمرانی دانشجویان بازدید نمود.

 

صلاح الدین قره تپه، مسئول بسیج دانشجویی استان کرمانشاه  اظهار داشت :اردوهای جهادی تمرینی برای خودسازی ما و بویژه دانشجویان است و یادمان باشد این حرکت های جهادی مختض زمان خاصی نیست و باید در طول سال تدوام داشته باشد.

 

قره تپه افزود: کار شما دانشجویان به دلیل اینکه با اخلاص همراه است، ارزش بالایی دارد،

 

در ادامه این مسئول در حاشیه بازدید از مناطق تحت پوشش اردوهای جهادی گفت: خدمت به قشر نیازمند و رفع مشکلات مردم در ابعاد مختلف اقتصادی، فرهنگی، درمانی و آموزشی، نزد خداوند متعال بسیار ارزشمند است و پاداشی ماندگار دارد.

 

وی تصریح کرد: این اقدام سرمشق و سرلوحه زندگی مردان بی ادعا و بی منت است که از مولای خویش آموخته اند و حتی بسیاری از مسوولین شهرستان کمک کار آنها نیستند. لذا گروه های جهادی نماینده انقلابی در روستا هستند و کار های بزرگی انجام می دهند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار