مسئول قرارگاه نور بسیج دانشجویی استان فارس خبر داد:

آغاز اعزام دانشجویان بسیجی فارس به مناطق عملیاتی غرب کشور از 14 مردادماه سال جاری

مسئول قرارگاه نور بسیج دانشجویی استان فارس گفت: اعزام دانشجویان بسیجی دانشگاه های استان فارس به اردوی راهیان نور غرب کشور از تاریخ 14 مردادماه 97 آغاز و تا 15 شهریورماه 97 ادامه دارد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / جمشید فیروزی، مسئول قرارگاه نور بسیج دانشجویی استان فارس در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص برگزاری اردوهای راهیان نور غرب کشور این قرارگاه گفت: اعزام دانشجویان بسیجی دانشگاه های استان فارس به اردوی راهیان نور غرب کشور از تاریخ 14 مردادماه 97 آغاز و تا 15 شهریورماه 97 ادامه دارد.

 

وی در ادامه افزود: دانشجویان بسیجی در این اردوها از مناطق عملیاتی و یادمان های دزلی، دالانی، حاج عمران، بولفت، دوپاز و... بازدید می‌کنند.

 

مسئول قرارگاه نور بسیج دانشجویی استان فارس هدف از برگزاری این اردو را شناسایی و معرفی ابعاد جدیدی از 8سال دفاع مقدس دانست و در ادامه گفت: استفاده از اوقات فراغت سه ماه تابستان در راستای ترویج راهیان نور به عنوان یک اردوی انسان ساز برای دانشجویان یکی دیگر از اهداف برگزاری این اردوها است.


فیروزی عنوان کرد: بصیرت افزایی جوانان و دانشجویان در موضوعات عملیات منافقین و ضرورت وحدت در این برهه زمانی از برنامه هایی است که در این اردوها برای دانشجویان تبیین می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار