سرهنگ ذوالفقاری در سرکشی از گروه های جهادی شهید حججی و رهروان ولایت

هدف اردوهای جهادی سازندگی در دو بعد فردی و اجتماعی است /گزارش تصویری

یکشنبه 24 ام تیر ماه مسئول بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری و هیئت همراه ضمن سرکشی از فعالیت گروه های جهادی در بخش میانکوه اردل از نزدیک به این گروه خدا قوت گفتند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییدر دیدار مسئول ناحیه دانشجویی با گروه های جهادی شهید حججی و رهروان ولایت که به ترتیب در شهر سرخون و روستای شیاسی بخش اردل مستقر می باشند، ایشان از نزدیک از فعالیت گروه ها دیدن کرد و به جهادگران خدا قوت عرض کرد.

مسئول گروه شهید حججی گفت این گروه متشکل از 17 نفر از دانشجویان و فرهنگیان استان می باشد که ماموریت اصلی آنها ترمیم و رنگ آمیزی مدرسه سه منظوره(دبستان پسرانه،دبستان دخترانه و دبیرستان کار و دانش) شهر سرخون است.افشین آرام افزود این گروه همچنین به صورت علمی و با پیگیری از مسئولین شهرستان و استان به دنبال ایجاد اشتغال مناسب برای اهالی روستای تلفگیر که به دلیل رانش خیز بودن روستا به شهرک محمدیه منتقل شده اند می باشند.

آقای یزدانی مسئول کارگروه اشتغال زایی گروه گفت: روستای قدیمی با توجه به غنای آب و خاک منطقه می تواند محل مناسبی برا ی اشتغال اهالی از راه کشاورزی و دام داری باشد و در ادامه نمونه برداری از خاک روستا برای تعیین کشت مناسب صورت گرفته و طرحی برای تامین آب دام ها از چشمه منطقه پیشنهاد شده است که در حال پیگیری هستیم.

مسئول خواهران گروه جهادی رهروان ولایت نیز ماموریت اصلی این گروه را که از 20 نفر از خواهران و 3 نفر از برادران برای پشتیبانی تشکیل شده است را کار فرهنگی در روستاهای شیاسی و قائدان اعلام کرد.همچنین وی برگزاری کلاس های سفال گری، زبان، نقاشی، رباتیک ، شعر و قرآن برای کودکان و نوجوانان و برگزاری کلاس های مشاوره خانواده و نهج الباغه خوانی را از دیگر برنامه های این گروه دانست.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار