برگزاری جلسه ستاد اربعین حسینی سازمان بسیج دانشجویی در سال ۹۷

جلسه ستاد اربعین حسینی سازمان بسیج دانشجویی به ریاست معاون هماهنگ کننده سازمان برگزار گردید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی؛ علی بهرامی مسئول قرارگاه نور سازمان بسیج دانشجویی پیرامون جلسه ستاد اربعین حسینی اظهار داشت: اولین جلسه ستاد اربعین حسینی سازمان بسیج دانشجویی در سال ۹۷ به ریاست معاون هماهنگ کننده این سازمان برگزار شد که در آن به بررسی عملکرد بسیج دانشجویی در اربعین ۹۶ پرداخته شد.

وی گفت: بسیج دانشجویی با همکاری دستگاه‌های آموزش عالی و سازمان وظیفه عمومی ناجا در سال ۹۶ موفق به صدور مجوز خروج از کشور ۴۵۰۰۰ نفر از دانشجویان مشمول پسر به صورت رایگان برای شرکت در پیاده روی اربعین کرد. که بخشی از این تعداد هنوز ورودشان به کشور ثبت نشده است و بایستی هرچه سریعتر با در دست داشتن گذرنامه به نزدیکترین اداره نظام وظیفه محل سکونت خود مراجعه نمایند؛ لازم به ذکر است دانشجویانی که ورودشان به کشور ثبت نشده است ممنوع‌الخروج می‌باشند.
 
بهرامی افزود:همچنین بسیج دانشجویی در قالب ۲۵۰ کاروان اقدام به اعزام قریب به ۱۱۰۰۰نفر از دانشجویان علاقه‌مند به زیارت حضرت اباعبدالله الحسین ع در اربعین حسینی کرد.
 
ایشان در پایان گفت: راه اندازی اسکان های متمرکز ۱۰۰۰۰نفری در شهرهای مقدس نجف و کربلا و راه اندازی مواکب مرزی، دانشجویی در مسیر پیاده‌روی از دیگر اقدامات بسیج دانشجویی در اربعین سال ۹۶ بوده است.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار