دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه رازی؛

نوزدهمین نشست اتحادیه انجمن‌های دانشجویان مستقل ، شهریورماه در کرمانشاه برگزار می‌شود

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه رازی گفت: نوزدهمین نشست سالانه اتحادیه انجمن‌های اسلامی مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور شهریور ماه در کرمانشاه برگزار می‌شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی :امیرحسین ترابی؛ دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه رازی در گفت‌وگو ، با بیان اینکه این نشست هفته اول شهریور و به مدت پنج روز در دانشگاه رازی برگزار خواهد شد، اظهار داشت: میزبانی کرمانشاه از نشست اتحادیه انجمن‌های دانشجویان مستقل برای نخستین بار انجام می‌شود.

 

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه رازی افزود: در این نشست بیش از 500 نفر از دانشجویان فعال، مسئولان اجرایی، فعالان فرهنگی و سیاسی و اجرایی کشور حضور خواهند داشت و مهمانان این نشست را 200 نفر از خواهران و 300 نفر از برادران تشکیل می‌دهند.

 

ترابی با بیان اینکه هدف از برگزاری این نشست هم‌اندیشی دفاتر اتحادیه و مشخص کردن برنامه‌های آینده است، گفت: در تلاش هستیم از فرصت میزبانی نشست اتحادیه انجمن‌های دانشجویان مستقل برای معرفی ظرفیت‌های گردشگری و حتی صنعتی استان استفاده کنیم.

 

وی با بیان اینکه جایگاه جنبش دانشجویی در سطح کرمانشاه بسیار کمرنگ است، افزود: پررنگ شدن این جایگاه و معرفی ظرفیت‌های دانشگاه رازی به عنوان قطب دانشگاه‌های غرب کشور از دیگر اهداف برگزاری نشست اتحادیه انجمن‌های دانشجویان مستقل در کرمانشاه است.

 

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه رازی با تأکید بر اینکه هزینه‌های برگزاری این نشست توسط وزارت علوم پرداخت می‌شود، بیان کرد: در حال هماهنگی برای حضور تعدادی از نمایندگان مجلس، شخصیت‌های کشوری برای حضور در این نشست هستیم.

 

وی از برگزاری برنامه‌های جانبی همزمان با برگزاری این نشست خبرداد و گفت: برگزاری همایش بین‌المللی "اتحاد و مقاومت" با حضور تعدادی از علمای داخلی و خارجی از برنامه‌های جانبی نشست اتحادیه انجمن‌های دانشجویان مستقل در کرمانشاه است.

 

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه رازی افزود: شرکت‌کنندگان در این نشست پیرامون تعامل بیشتر و نقد و بررسی مسائل جاری و ارزیابی عملکرد واحدهای انجمن اسلامی به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت.

 

ترابی با بیان اینکه اکنون پس از 40 سال از انقلاب اسلامی باید بررسی کنیم که تا چه حد در دستیابی به آرمان‌های انقلاب موفق بوده‌ایم، گفت: واقعیت این است که در بخشی از حوزه‌ها  به‌ویژه در دانشگاه‌ها دچار رکود فرهنگی و عدم جهش در کارآمدی هستیم و براین اساس به طرح نو نیازمندیم.

 

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه رازی افزود: به‌دنبال بازتعریف و بازسازی رفتارها و سیاست‌ها در جهت تحقق تمدن نوین اسلامی هستیم.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار