افتتاحیه اردوی جهادی گروه شهید مهدی زین الدین در روستای سلطان آباد شهرستان ارزوئیه

مراسم افتتاحیه اردوی جهادی بسیج دانشجویی شهرستان ارزوئیه با حضور فرمانده ناحیه مقاومت سپاه ارزوئیه، مسئول دفتر بسیج دانشجویی این شهرستان و جمعی از مردم روستای سلطان آباد در مسجد این روستا برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /مراسم افتتاحیه اردوی جهادی بسیج دانشجویی شهرستان ارزوئیه با حضور سرگرد پاسدار رضا اسماعیلی کاخ فرمانده ناحیه مقاومت سپاه ارزوئیه، علی شیخ بهایی مسئول دفتر بسیج دانشجویی این شهرستان و جمعی از مردم روستای سلطان آباد در مسجد این روستا برگزار شد.

در این مراسم سرگرد پاسدار رضا اسماعیلی کاخ ضمن خیرمقدم به نونهالان، نوجوانان و خانواده های این روستا و با ابراز این موضوع که اردوهای جهادی تبلور عینی تفکر بسیج و بسیجی است بیان کرد:حضور دانشجویان خواهرِ بسیجی توانمند در حیطه های فرهنگی اثرات موثر خوبی را به همراه دارد.

 
سرگرد پاسدار رضا اسماعیلی کاخ عنوان کرد: امروز فعالیت گروه های جهادی علی رغم فعالیت های سازندگی در قالب کار فرهنگی، تفکرسازی قشر نونهال و نوجوان را در دست گرفته که تاثیر آن در خانواده مشاهده می شود.
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارزوئیه با بیان اینکه اردوهای جهادی در بخشی از فعالیت خود محرومیت زداییِ عرصه های فرهنگی اجتماعی را در دستور کار قرار دادند،خاطر نشان کرد:ترویج‌ فرهنگ کار و تلاش و جلوگیری از معضلات فرهنگی اجتماعی از اهداف این اردوی جهادی است.
 
علی شیخ بهایی مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان های ارزوئیه و بافت نیز ضمن تشکر از همکاری ناحیه مقاومت سپاه ارزوئیه در برگزاری اردوی جهادی بیان کرد: اردوهای جهادی یکی از خواسته ها و منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است و امروز بسیج دانشجویی در قالب اردوی جهادی به تبیین فرامین رهبر انقلاب می پردازد.
 
علی شیخ بهایی با اشاره بر اینکه این اردو در محور دوم‌ خود هم به جهاد فرهنگی می پردازد خاطر نشان کرد: آموزشهای فرهنگی اجتماعی، هنری و صنایع دستی محور فعالیت خواهران بسیجی این اردو در مدت ۱۰ روز می باشد.
 
در پایان مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور ارزوئیه،خانم محسنی به شرح روند کار اعضای این تیم ده نفره طی ۱۰ روز پرداخت و خبر از برگزاری کلاس ها در زمینه های مختلف داد.
 
انتهای پیام//

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار