سخنگوی شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی البرز؛

عملکرد ضعیف شورای شهر باعث عدم انتخاب شهردار در کلانشهر کرج شده است

از شورای اسلامی شهر کرج خواستاریم کلانشهر کرج را به حال خود رها نکنند و به دور از جناح بازی فردی انقلابی، ولایتمدار، باتقوا، مدیر و جهادگر را به عنوان شهردار کرج انتخاب نمایند تا مردم غیور کرج از خدمات شهری بی نصیب نمانند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / به نقل از البرز؛ سیامک خدابنده عضو و  از برگزاری جلسه این شورا در روز چهارشنبه بیستم تیرماه خبرداد و گفت:  این جلسه با حضور دانشجویان دانشگاههای استان البرز و مسئولین ستادی آن برگزار گردید و موضوعات مهم کشور و استان بررسی و تحلیل شد. 

 

سیامک خدابنده بسیج دانشجویی را یکی از یادگاران حضرت امام خمینی (ره) نامید و تاکید کرد:  بسیج دانشجویی طبق فرمایشات حضرت امام (ره) و حضرت امام خامنه ای عزیز(مدظله العالی) در راستای دفاع از اسلام و ارزش ها گام برمی دارد و پاسدار اصول تغییر ناپذیر نه شرقی و نه غربی هست و خواهد بود. 

 

 با توجه به موضوع بی آبی در کشور و خصوصا مساله آب شرب شهرهای خرمشهر و آبادان که در این جلسه مورد بحث واقع شد را مساله مهم و ناراحت کننده بر شمرد و از دولتمردان در این موضوع خواست با مدیریت جهادی و نظارت دقیق این مشکل را در شهرهای دیگر کشور که وظیفه دولت است برطرف سازند تا کشور دچار بحران نشود.   

 

وی در ادامه از حضور به موقع، انقلابی وجهادی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جهت آبرسانی به شهرهای مذکور تقدیر و تشکل نمود و تشریح کرد:  خدمات جهادی و دل شاد کن نایب امام زمان (عج) توسط سپاه عزیز در بحث آبرسانی به مردم ایران و ساخت پالایشگاه بنزین را یکی از مصادیق سخن گوهربار حضرت امام راحل برشمرد که فرمودند اگر سپاه نبود کشور نبود. 

 

خدابنده از ارسال نامه ای به ریاست محترم شورای اسلامی شهر کرج خبر داد و افزود:  قبلا نامه ای را در جهت سوال و پرسش از ریئس شورای اسلامی شهر کرج از طرف شورای تبیین مواضع ارسال شده است و منتظر جواب از سوی اعضای شورا هستیم و عملکرد آنان را رصد می نماییم.   

 

سخنگوی شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان البرز انتخاب نشدن شهردار در کلانشهر کرج را از عملکرد ضعیف شورا برشمرد و تعلل و کاستی ها در این باره را ظلم در حق مردم عزیز شهر کرج دانست و در این رابطه بیان داشت:  از شورای اسلامی شهر کرج خواستاریم کلانشهر کرج را به حال خود رها نکنند و به دور از جناح بازی فردی انقلابی، ولایتمدار، باتقوا، مدیر و جهادگر را به عنوان شهردار کرج انتخاب نمایند تا مردم غیور کرج از خدمات شهری بی نصیب نمانند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار