بیانیه؛

بانوی ایرانی ''عفت و حجاب'' تو یک هنر هست

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور سیرجان: بانوان ایران اسلامی در همه ادوار تاریخ گوهر وجود خود را حفظ می کردند و برای حریم خود حرمت قائل بودند


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور سیرجان با صدور بیانیه ای روز عفاف و حجاب را گرامی داشت.

متن بیانیه ی به شرح زیر است:

بسمه تعالی

بانوان ایران اسلامی این سرزمین با قدمت و دارای پیشینه عظیم فرهنگی و تاریخی در همه برهه های تاریخ از حجاب مناسبی که در شان بانوی ایرانی بود برخوردار بودند به طوری که مورخین اروپایی به اشتباه گمان می کردند حجاب از ایران زمین وارد اسلام و سرزمین های عربی شده حتی صدق این گفته را می توان در نقوشی که در تخت جمشید موجود است مشاهده کرد پس بانوان ایران اسلامی در همه ادوار تاریخ گوهر وجود خود را حفظ می کردند و برای حریم خود حرمت قائل بودند.

اما دشمنان که از نقش پررنگ و محوری زن در خانواده و جامعه آگاه هستند با ایجاد هجمه های گسترده، ایجاد شبکه های ماهواره ای و مجازی سعی در بی ارزش نشان دادن و غیر مفید بودن و دست و پا گیر بودن حجاب کردند. در واقع آنان سعی دارند مانند قرون وسطا به مردم بقبولانند دین و حجاب مانع پیشرفت است و متاسفانه عده ای از بانوان از سرغفلت و نا اگاهی در این وادی اشتباه افتادند.

ولی بانوی آگاهی که اندکی چشمان خود را باز کرده به خوبی می تواند جایگاه زن در اروپا و آمریکا را مشاهده کند جایی که زن در آن مثل کالاست و حتی در محیط کار خود از آزار و تجاوز در امان نیست و حتی در خانه هم از جایگاه محکمی برخوردار نیست و در واقع خانواده در غرب رو به نابودی است . پس ای بانوی همیشه آگاه ایران اسلامی قدر خود و حجاب و عفاف خود را بدان و وارد این منجلاب که زنان غرب از سال ها قبل وارد آن شده اند نشو که در این راه سرانجامی جز پایین آوردن جایگاه و شان زن نیست.

بانوی ایرانی ''عفت و حجاب'' تو یک هنر هست و تو هنرمندی و هنر تو این است که میتوانی متقاوت باشی وگرنه هم رنگ جماعت شدن را همه بلدند..

انتهای پیام//

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار