نقی‌زاده:

برگزاری دوره مسابقات ربوکاپ ویژه دانشجویان دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان، با بیان اینکه دوره مسابقات ربوکاپ ویژه دانشجویان این دانشگاه برگزار می‌شود، گفت: این دوره به منظور افزایش ارتقای سطح علمی دانشجویان برگزار می‌شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /علیرضا علی‌نقی‌زاده، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ولیعصر (عج) رفسنجان در رابطه با برگزاری دوره‌های تابستانی با همکاری این دانشگاه گفت: دوره مسابقات ربوکاپ ویژه دانشجویان دانشگاه ولی عصر رفسنجان به منظور افزایش سطح علمی دانشجویان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به زمان برگزاری این دوره افزود: این دوره از ۲۲ تیر تا ۲۲ شهریور با حضور ۶ نفر از افراد برگزیده که در سه مرحله ارزیابی انتخاب شدند از دانشجویان رشته برنامه نویسی کامپیوتر، مکانیک و برق برگزار می‌شود.
 
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ولیعصر (عج) رفسنجان خاطرنشان کرد: این دانشجو‌ها از ورود‌ی‌های ۹۵و ۹۶ دانشگاه ولیعصر رفسنجان هستند که به منظور شرکت در مسابقات ایران اوپن و کسب سهمیه راهی این دوره می‌شوند.دانشجو
 
نقی زده گفت: از بین ۵۰ نفر از دانشجویان، پس از برگزاری مسابقات ۳۰ نفر و از بین آنها نیز ۱۰ نفر و در نهایت ۶ نفر راهی این دوره آموزشی که در تهران برگزار می‌شود، خواهند شد که پس از پایان دوره نیز تعهد دارند آنچه آموخته اند را به سایر دانشجو‌یان آموزش دهند.
 
انتهای پیام//

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار