مسئول بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی استان کرمان:

استاندار کرمان باید به دور از هر گونه جناح بازی سیاسی به فکر درد مردم باشد

محسن عسکرزاده: استاندار جدید باید از ظرفیت ویژه‌ای برای کمک به مردم این استان برخوردار باشد و برای بروز و ظهور این ظرفیت، مدیریت نیروی کارآمد، جوان و چالاک را می‌طلبد


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /محسن عسکرزاده، مسئول بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی استان کرمان در رابطه با انتخاب استاندار جدید گفت: استاندار جدید باید از ظرفیت ویژه‌ای برای کمک به مردم این استان برخوردار باشد و برای بروز و ظهور این ظرفیت، مدیریت نیروی کارآمد، جوان و چالاک را می‌طلبد که به دنبال حل مشکلات مردم استان کرمان بویژه جنوب استان باشد.

وی افزود: استان کرمان از پهناورترین استان‌های کشور بوده که علاوه بر ظرفیت‌های ساختاری، سرزمینی است که به بهشت معادن و جغرفیای کشاورزی از محصولات پسته و خرما در کشور شناخته می‌شود.  
 
مسئول بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی استان کرمان با تأکید بر داشتن روحیه انقلابی استاندار جدید کرمان گفت: استاندار کرمان باید به دور از هر گونه جناح بازی سیاسی به فکر درد مردم باشد و در جهت حل مشکل مردم گام بردارد.

عسکرزاده با اشاره با همیت گسترش فضای دانشگاهی در این استان گفت: دانشگاه‌های این استان باید از نظر آموزشی ارتقاء یابد و با توجه به نیاز و اهمیت بومی سازی در این استان بویژه در رشته‌های کشاورزی و قطب صنعتی استان توجه بیشتری در جهت توسعه آن صورت بگیرد.
 
انتهای پیام//

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار