نشست سراسری مسئولین نواحی و معاونین سازمان بسیج دانشجویی برگزار گردید

نشست دوروزه مسئولین نواحی و معاونین سازمان بسیج دانشجویی باحضور دکتر نیک روش مسئول سازمان بسیج دانشجویی برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / نشست سراسری مسئولین نواحی و معاونین سازمان بسیج دانشجویی باحضور دکتر نیک روش در مجتمع تربیتی آموزشی سیدالشهدا (ع) آبعلی برگزار گردید.

 

درابتدای این مراسم حجه السلام والمسلمین عین الکمال به بیان مسائل اخلاقی پرداختند و پس از آن برادر محمدمهدی دادمان مسئول معاونت تعلیم و تربیت سازمان بسیج دانشجویی به ارائه طرح اولیه قرارگاه کادرسازی بسیج دانشجویی و تشریح وضعیت دوره های آینده معاونت پرداختند.


در ادامه با مشارکت مسئولین نواحی حاضر در جلسه، بحث و تبادل نظر در خصوص قرارگاه کادرسازی و تجربیات دوره های گذشته پرداخته شد.

 

دکتر فواد ایزدی عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و کارشناس ارشد مطالعات آمریکا از دیگر مهمانان این نشست بودند که بحث تحریم های آمریکا و تهدیدها و فرصت های پیش روی جمهوری اسلامی ایران را مورد بررسی قرار دادند.

 

در ادامه دکتر فدایی مسئول معاونت علم و اقتصاد سازمان بسیج دانشجویی به ارائه تجربیات موفق در عرصه نقش آفرینی تخصصی پرداختند و چگونگی نقش آفرینی مرکز مطالعات امیرکبیر در عرصه خودرو و نفت و گاز را تشریح کردند.

 

صبح روز دوم دکتر فدایی مسئول معاونت علم و اقتصاد سازمان بسیج دانشجویی و برادر فرد حسینی مسئول قرارگاه شهید احمدی روشن سازمان بسیج دانشجویی به بررسی ریشه های بحران ارزی اخیر اقتصادی پرداختند و راه کارهایی عملیاتی در خصوص پیشگیری و حل بحران های اقتصادی کشور مطرح کردند.

 

در پایان این نشست دوروزه دکتر نیک روش مسئول سازمان بسیج دانشجویی به جمع بندی مباحث مطرح شده در این نشست پرداختند و اولویت های بسیج دانشجویی در سال جاری را باتوجه به مباحث مطرح شده در 9 جلسه تخصصی نشست؛ بیان داشتند.

 

مشروح سخنان دکتر فواد ایزدی: http://bso.ir/News/52005.html

مشروح سخنان دکتر نیک روش در این نشست به صورت مجزا منتشر خواهد شد.

ارسال نظر


captcha