با برگزاری مراسمی در دانشگاه شهرکرد صورت گرفت؛

تکریم و معارفه مسئول جدید حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه شهرکرد

در مراسمی که با حضور جمعی مسئولین ناحیه بسیج دانشجویی استان، مسئولین دانشگاه شهرکردو بسیجیان دانشگاه برگزار گردید، از زحمات آقای علی خطیبی قدر دانی و آقای سید محمد حسینی به عنوان مسئول جدید حوزه بسیج دانشجویی شهید علم الهدی دانشگاه شهرکرد معرفی گردید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / یکشنبه این هفته، 17 تیرماه،در دانشگاه شهرکرد جمعی از مسئولین دانشگاه و ناحیه بسیج دانشجویی استان گرد هم آمدند تا ضمن تقدیر از زحمات برادر علی خطیبی ، برادر سید محمد حسینی را به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه معرفی نمایند و برای ایشان آرزوی توفیق نمایند.

در این مراسم که آقایان مرتضی کریمی و محمود مولوی به ترتیب جانشین و مسئول تشکیلات ناحیه بسیج دانشجویی و دکتر عزیزی، حجت الاسلام صفی، دکتر محمدی،حجت الاسلام دکتر مختاری ، دکتر صادقی و آقای ایزدی به ترتیب مسئولین معاونت فرهنگی دانشگاه، مسئول نهاد دانشگاه، مسئول دفتر حوزه ریاست، معاون نهاد، مسئول امور فرهنگی دانشگاه و مسئول بسیج کارکنان از دانشگاه حضور داشتند، معاونت فرهنگی دانشگاه ، مسئول نهاد و جانشین ناحیه بسیج دانشجویی به صورت کوتاه ضمن تقدیر از مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه و آرزوی توفیق برای مسئول جدید به بیان نکاتی در رابطه با نقش و اهمیت بسیج دانشجویی در دانشگاه و خصلت های مورد نیاز این مجموعه پرداختند.

حجت الاسلام صفی تعامل سازنده بین دانشگاه و مجموعه بسیج دانشجویی در سطح دانشگاه و ناحیه را بسیار مهم دانستند و بر همکاری و تعامل صمیمیانه این مجموعه ها در پیشبرد اهداف انقلاب در دانشگاه تاکید کردند.

در ادامه دکتر عزیزی تاکید کردند که همانند گذشته دانشگاه با تمام امکاناتی که در اختیار دارد به مجموعه بسیج دانشجویی کمک خواهد کرد. ایشان همچنین بیان داشتند که بهترین و با اخلاق ترین دانشجویان را می بایست در بین دانشجویان بسیجی پیدا کرد.

آقای مرتضی کریمی از نقش مهم کار تشکیلاتی بسیج دانشجویی سخن گفتند و نیز ضمن اشاره به سخنان دکتر عزیزی و حجت الاسلام صفی بر لزوم همکاری بیشتر دانشگاه و مجموعه بسیج دانشجویی در جهت ارتقاء سطح بینشی ، بصیرتی و مهارتی دانشجویان و همکاری در اجرای برنامه های بسیج تاکید کردند.

پس از تقدیر از آقای خطیبی و قرائت و ادای حکم آقای حسینی توسط آقای مولوی مسئولین جدیدو سابق نیز سخنی کوتاه بیان کردند.

سید محمد حسینی در تبیین برنامه های خویش ضمن بیان انتظارات امام خامنه ای از بسیج دانشجویی ، انجام کار به صورت تشکیلاتی و تلاش در جهت تربیت نیروهای طراز انقلاب در بسیج دانشجویی را در کنار برنامه های اجرایی در دانشگاه به عنوان مهمترین اهداف خود معرفی کردند. وی همچنین از مسئولین خواستند حمایت بیشتری از برنامه ها داشته باشند.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار