مسئول گروه جهادی شهید علی اکبر پیرویان بسیج دانشجویی کازرون:

اردوهای جهادی بسیج دانشجویی کازرون 11 سال پیاپی در مناطق محروم این شهرستان برگزار می شود

مسئول گروه جهادی شهید علی اکبر پیرویان بسیج دانشجویی شهرستان کازرون گفت: امسال یازدهمین سال پیاپی است که اردوهای جهادی بسیج دانشجویی کازرون در مناطق محروم این شهرستان برگزار می شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /سجاد رئیسی مسئول گروه جهادی شهید علی اکبر پیرویان بسیج دانشجویی شهرستان کازرون در حاشیه اعزام 40 نفر از دانشجویان جهادی این شهرستان با تشریح تاریخچه حرکت های جهادی کشور اظهار داشت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی و با توجه به ضرورت انجام اقدامات وسیع و سریع در راستای محرومیت زدائی و افزایش تولیدات کشاورزی وتوسعه و عمران روستاها با هدف خدمت به محرومین کشور، امام خمینی (ره) در خردادماه 57 دستور تشکیل جهاد سازندگی را صادر کردند که بعدها به وزارت خانه تبدیل شد.


وی افزود: در سال ۱۳۷۹ و در دولت اصلاحات در یکی بی تدبیری محض، وزارت جهاد سازندگی و وزارت کشاورزی در هم ادغام شدند و با نام وزارت جهاد کشاورزی به فعالیت خود ادامه داد که با این اقدام، رنگ و بوی حرکت های جهادی از این وزارت خانه کاسته شد.


رئیسی یادآور شد: امسال یازدهمین سال پیاپی است که اردوهای جهادی بسیج دانشجویی کازرون در مناطق محروم این شهرستان برگزار می شود.


مسئول گروه جهادی شهید علی اکبر پیرویان در ادامه به تشریح ویژگی های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی مناطق هدف این گروه جهادی پرداخت و تصریح کرد: ما در نظر داریم در مدت سه سال در منطقه هدف (روستای جدول ترکی و منطقه تل ابیض بالاده) حضور یابیم و به فعالیت در عرصه های مختلف با هدف محرومیت زدایی بپردازیم.


انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
پربازدید ها
آخرین اخبار