مسئول بسیج دانشجویی شهرستان کازرون در حاشیه اعزام دانشجویان به اردوهای جهادی:

اردوهای جهاد نماد نقش آفرینی بسیج دانشجویی در عرصه‌های خدمت‌رسانی و سازندگی است

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان کازرون گفت: تنها با روحیه جهادی می توان مسائل و مشکلات کشور را حل کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /چهل نفر از دانشجویان جهادی دانشگاههای آزاد اسلامی، سلمان فارسی و پیام نور کازرون با شعار «می سازیم تا ساخته شویم» در قالب کاروان جهادی و به منظور محرومیت زدایی به روستای جدول ترکی و تل ابیض بخش جره و بالاده این شهرستان اعزام شدند.

 

محسن رحمانی، مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان کازرون در حاشیه اعزام این دانشجویان در گفتگو با خبرنگار ما، با تأکید بر اهمیت روحیه جهادی اظهار داشت: تنها با روحیه جهادی می توان مسائل و مشکلات کشور را حل کرد.

 

وی  با بیان اینکه روحیه جهادی در دوران دفاع مقدس، همه ناشدنی ها را شدنی کرد، گفت: مشکلات امروز کشور ما ریشه در عملکرد برخی از مدیران غیر جهادی دارد؛ لذا ضروری است که فعالیت های جهادی را گسترش داده و نهادینه کنیم.

 

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان کازرون، اردوهای جهادی را یکی از اثربخش ترین فعالیت های بسیج دانشجویی دانست و یادآور شد: اردوهای جهاد نماد نقش آفرینی بسیج دانشجویی در عرصه‌های خدمت ‌رسانی و سازندگی است.

 

رحمانی با بیان اینکه اردوهای جهادی دارای تأثیرات و فواید چند سویه و متقابل بسیاری برای مناطق محروم و دانشجویان جهادی است، گفت: اهالی روستا در اردوهای جهادی از ظرفیت های بیشمار دانشجویان بسیجی بهره مند می شوند و دانشجویان نیز در این اردو ضمن چشیدن طعم محرومیت، منجر به خودسازی و ایجاد دغدغه در میان آن ها که مدیران و برنامه‌ریزان آینده نظام هستند، می شود.

 

گفتنی است مرحله اول اردوهای جهادی بسیج دانشجویی کازرون به مدت 10 روز در روستای جدول ترکی و منطقه تل ابیض بالاده در عرصه های مختلف فرهنگی، عمرانی، آموزشی، پزشکی و دامپزشکی برگزار می شود.

ارسال نظر


captcha
پربازدید ها
آخرین اخبار