نامه بسیج دانشجویی استان کرمان به وزیر کشور؛

استان کرمان بیشتر از قبل به حضور مسئولی انقلابی نیاز دارد

بسیج دانشجویی استان کرمان: امروز استان کرمان در میان راههای پروژه ای بزرگ اقتصادی ، صنعتی و محرومیت زدایی قرار دارد و به تبع مدیریت این نوع از پروژه ها، مدیریتی جهادی و انقلابی را میطلبد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییبسیج دانشجویی استان کرمان در پی استعفای استاندار کرمان و خالی ماندن این سکان پس از گذشت 40 روز نامه ای به وزیر کشور نوشت.

متن این نامه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
 
سلام علیکم؛ 
 
قلم را به تحریر آورم، از خاکی که روزی قلم مدیران انقلابی اش اسلحه ای بود برای دفاع از این مرز و بوم ؛ خاک سرداران نام آشنا از مغفوری ها تا یوسف الهی ها؛ دیار سرداران صبر و مقاومت حاج قاسم سلیمانی ها که از دل بحران ها هزاران فرصت و امید ساختند؛ از دیاری که مردمان جنوب آن تشنه یک نگاه و خدمت انقلابی مدیران جهادی این انقلابند ؛ سرزمین پر افتخار دیار کریمان که خود از نگاه کریمانه مدیران دولتی جا مانده است ؛ شهری که گرمای روزهایش ازجنس خستگی مدیرانیست که شعار تدابیر و عمل آنها تنها غباریست بر چشمان مردم در انتظار نشسته به خدمت مدیرانی که تنها غم و سیاهه رنج زندگی را بر چهره آنان نشانده تا شادی خدمت و حضور عمل مسئولان برای مردم .
قلم را از جانب مردمان پر افتخار جنوب کرمان این پا برهنگان انقلاب به سیاهه تحریر آورده که با وجود هزاران بی تدبیری و مشکلات و نگاه های تبعیض آمیز اما از انقلاب میگویند و خدمت مسئولان برای آنها تنها خلاصه کلامشان است‌. 
جناب آقای دکتر رحمانی فضلی مردمان کرمان قدردان مسئولان خدمتگزار خود بوده و ارزش خدمت آنها را میدانند و حافظه تاریخی کرمان بر این امر گواهی میدهد ؛ 
جناب آقای دکتر همان طور‌که مطلع اید استان کرمان از پهناورترین استان های کشور بوده که علاوه بر ظرفیت های ساختاری و سرزمینی که به بهشت معادن و جغرفیای کشاورزی کشور شناخته میشود از ظرفیت نیرو انسانی ویژه ای برخوردار بوده که برای بروز و ظهور این ظرفیت مدیریتی کارآمد را میطلبد.
جناب آقای رحمانی فضلی این ایام که معاندان نظام جمهوری اسلامی با ترفندها و فشارهای اقتصادی در پی تشویش اذهان و اخلال در زندگی عموم مردم بوده و بوسیله کوچکترین آسیب و خلل مدیریتی در ساختارهای استانی خواهان آشوب و تشویش در نظام اجتماعی و مردمی بوده و از این طریق خواهان تغییر رویکرد در ساختار کارآمدی نظام جمهوری اسلامی میباشند و این امر تلاش انقلابی و شبانه روزی مسئولان دولتی را میطلبد که با مدیریت در صحنه و انقلابی خود نقشه های آنان را بی اثر کرده و حرکت این نظام به سوی تمدن اسلامی را پرشتاب تر و موثرتر از قبل کنند.
 
آقای رحمانی فضلی این ایام ۴۰ روزه که از استعفای استاندار کرمان آقای رزم حسینی میگذرد و همچنان سکان مدیریت این استان در بلا تکلیفی به سر میبرد در ایامی که بسیاری از بحران ها ممکن بوده و این خلل در سکان استانداری کرمان و عدم تصمیم درست در امورات استان بی موالاتی و بی نظمی دستگاه های اجرایی را در پی داشته است که خود این امر منجر به حرکت های اجتماعی میشود و معاندان نظام از همین خلل ها و دریچه ها ی نفوذ جهت اخلال و پیاده سازی اهداف خود در میان افکار و رفتار مردمی بهره برداری میکنند.
جناب آقای دکتر ضمن تقدیر و تشکر از زحمات بسیار جناب آقای رزم حسینی به جنابعالی اعلام میداریم امروز استان کرمان در میانه راه پروژهایی بزرگ چه اقتصادی و صنعتی و محرومیت زدایی قرار دارد و به تبع مدیریت این نوع از پروژه ها، مدیریتی جهادی و انقلابی را میطلبد که تدبیر و حضور شبانه روزی خود استان کرمان را همانند قبل الگوی اقتصادی و صنعتی استان های دیگر قرار دهد و سهم عظیمی در پیشرفت صنعت و اقتصاد و کشاورزی کشور داشته باشد.
امروز استان کرمان باید مدیریت کلان آن از نظر تخصص و دانش از سطح ویژه ای در حوزه معدن و کشاوزی برخوردار باشد که به عنوان دو قطب اقتصادی استان شناخته میشوند و قبل از این امر برخورداری از روحیه ای جهادی و مردمی برای ایشان از التزامات است.
جناب آقای دکتر امروز استان کرمان بیشتر از قبل به حضور مسئولی انقلابی نیاز دارد که از جنس و نگاه روحیه مردمان این استان بوده و به اعتقادات و نیازهای آنها آشنا باشد؛ استاندار آینده کرمان یقینا باید ملاک اول نگاه مدیریتی خود را مشکلات شهرهای جنوبی استان این پابرهنگان انقلاب قرار دهد چرا که اگر توان ارائه راه حل مدیریتی بر این مشکلات را داشته باشد و با حضور جهادی خود در این شهرها و لمس مشکلات آنها از نزدیک، یقینا در امورات کلان استان موفق و پیروز خواهد بود و تصمیمات ایشان باید مددی باشد برای این مستضعفان انقلاب نه تجمیع سرمایه در جیب عده ای خاص و جناح های سیاسی.
آنچه که امروز آفت مدیریتی استان کرمان گشته قرار دادن چهار چوب خدمت در لوح نگاه های احزاب و اشخاص سیاسی است. 
امروز استان کرمان مدیری را میطلبد که با داشتن بینش سیاست انقلابی، کارآمدی مدیریت خود را در نیاز های مردم  از شمال  تا جنوب استان قرار داده و نگاه های سیاسی را از انتصابات مدیران دستگاه های اجرایی خود دور گرداند.
ما دانشجویان انقلابی استان کرمان ضمن ابراز همراهی خود به جهت استفاده از این ظرفیت بزرگ دانشجویی و ارائه راه حل به مدیران دولتی در جهت برون رفت از این مشکلات اقتصادی ، اعلام میداریم که ریشه مشکلات حاضر را باید در وجود مدیرانی نا کارآمد در سرلوحه دستگاه های اجرایی کشور دید. که این خلل بر دامنه مشکلات و جنگ روانی میفزاید. ‌
لذا ما بسیجیان عرصه علم و اندیشه استان کرمان خدمت جنابعالی ابراز میدآریم نسبت به معین کردن مدیری شایسته در جایگاه استانداری کرمان که به ویژگی هایی که عارض شد و از جنس مدیران انقلابی کرمان باشد که به ساختارها و ظرفیت های عظیم استان آشنا بوده در این جایگاه مدیریتی منصوب نموده که خللی در روند اجرایی استان کرمان ایجاد نشود و این استان همچون شهرهای دیگر کشور که دچار بی مدیریتی ها و ناکارآمدی ها گشته اند، این خلل مدیریتی به یک بحران مبدل نشود و مردمان این شهر زندگی در سختی بحران و بی مدیریتی ها گذران کنند چرا که هدف انقلاب اسلامی رفاه عموم مردم و مستضعفان انقلاب بوده و هست نه عده ای معدود.
انشالله باشد که با اقدامی عاجل از سوی جنابعالی در جهت تعیین استانداری شایسته متناسب با جغرافیای استان کرمان خلل و توقفی در امورات مدیریتی استان کرمان ایجاد نگردد و روند پیشرفت و رسیدگی نیازهای مردم در این شهر بیش ازپیش جاری باشد.
 
والسلام علیکم
 
انتهای پیام//

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار