جهاد همچنان ادامه دارد...

اتمام پروژه تکمیل ساخت شیرخواگاه علی اصغر(ع)ایلام کاری از جهادگران محبان علی(ع)+تصاویر

به همت 100 نفر از دانشجویان جهادگر محبلان علی(ع)بسیج دانشجویی ایلام، پروژه تکمیل ساخت شیرخوارگاه علی اصغر(ع)شهر ایلام به پایان رسید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام، چند سالی است که دانشجویان بسیجی با توجه به منویات رهبری و در راستای خودسازی و کمک به مردم مناطق محروم جانانه جهاد می کنند تا زخم های کهنه محرومین را به اندازه ای که در توان دارند التیام بخشند و در این وادی آنچه را که در توان دارند در طبق اخلاص نهاده و اوقات فراغت خود در فصل سوزان تابستان را در خدمت به محرومین سپری می کنند. آن هم در شرایطی که کاخ نشینان مشغول خوش گذرانی و پر کردن کیسه های زرشان هستند و حتی ذره ای نیز به فکر کوخ نشینان نمی افتند. این دغدغه دانشجویان به راستی که ستودنی است و دستهای پر تلاش این جوانان انقلابی را باید بوسید.

در همین راستا گرذوه جهادی محبان علی(ع) استان ایلام، که حضور در مناطق محروم و کمک به مردم این مناطق  را دغدغه اصلی خود می دانند ده روزی است که با حضور 100 نفر از دانشجویان جهادی پروژه تکمیل ساخت شیرخوارگاه علی اصغر(ع) شهر ایلام را بر عهده گرفته و اکنون پس از ده روز این پروژه با تلاش شبانه روزی این عزیزان به اتمام رسید.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار