یادداشت/ محدثه رمضانی

دولت های غربی با حمایت از منافقین دشمنی خود را با عزت یک ملت به نمایش گذاشتند

دولت های غربی با حمایت از منافقینی که سال ها از خون جوانان، کودکان و بیگناهان این سرزمین مکیدند، دشمنی خود را نه با اسلام بلکه با عزت یک ملت به نمایش گذاشتند. این درس دیگری برای جریان های داخلی است که چشم امید به این دشمن قسی القلب دوخته اند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / محدثه رمضانی جانشین خواهر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد جهرم در خصوص مشکلات اقتصادی کشور و بدعهدی های آمریکا یادداشتی نوشته است که متن آن به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
قال امیر المومنین (ع): ما اکثر العبر و اقل الاعتبار
عبرت ها زیادند و عبرت گیرندگان اندک!

آن هنگام که انقلاب اسلامی به پیروزی رسید، نظامات منطقه برهم خورد و معادلات حاکم در جهان تغییر کرد. کسانی که خود را کدخدا می دانستند با جریان جدیدی مواجه شدند که با منطقی مستدل و قلبی مطمئن و اراده ای راسخ اعتقادات خود را پیش می بردند. دیری نپایید که کدخدایان و کدخدا باوران منافع خود را در خطر دیدند و کوشیدند تا به انحای مختلف انقلاب اسلامی را نابود یا در صورت عدم توفیق از ریل اصلی خارج نمایند.  مردم ایران اسلامی و ادراک درست از دشمن و فهم دقیق از طراحی های دشمن به مقابله ی با آن پرداختند تا به امروز که با گذشت قریب به چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی، توانسته اند خود را تبدیل به قدرتی سیاسی نظامی در منطقه و قدرتی گفتمانی در عرصه جهان نمایند که اندیشه های آنان امروز از آمریکای لاتین تا قلب اروپا از آفریقا تا نقاط دور افتاده ی آسیا مورد مداقه است.

 


تجربه ی چهل سال گذشته نشان داد که دشمن هیچگاه از دشمنی خود دست بر نمی دارد حتی اگر دم از گفتگو و تعامل بزنیم او دشمنی خود را دنبال خواهد کرد و مترصد ضربه زدن است. در این روزها بار دیگر تجربه تاریخی تکرار شد و دولت خبیث آمریکا با نشان دادن ماهیت شیطانی خود، تحریم های اقتصادی علیه ملت ایران را از سر گرفت، البته این تمام دشمنی دشمن نیست، دولت های غربی با حمایت از منافقینی که سال ها از خون جوانان، کودکان و بیگناهان این سرزمین مکیدند، دشمنی خود را نه با اسلام بلکه با عزت یک ملت به نمایش گذاشتند. این درس دیگری برای جریان های داخلی است که چشم امید به این دشمن قسی القلب دوخته اند.
 


ما دانشجویان بسیجی  خود ضمن محکوم کردن بد عهدی جدید و مسبوق به سابقه آمریکایی ها، تبعیت کامل خود از رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) را اعلام داشته و با یادآوری انتظار ملت ایران و تمام مستضعفین جهان ازدولت مردان و نمایندگان مجلس نظام جمهوری اسلامی می‌خواهیم از تجربه های گذشته عبرت گرفته، خطاهای گذشته را جبران کنند و با اعتماد به توان و همت خودمان مجددا فعل “ما می توانیم” را صرف کنند. نباید از یاد ببریم که مشکلات اقتصادی امروز تنها و تنها از طریق حمایت از تولید داخلی محقق خواهد شد.

و آخر «دعواهم ان الحمدالله رب العالمین»

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار