توزیع محموله آب معدنی بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد بین مردم آبادان/ تصاویر

محموله آب معدنی جمع آوری شده توسط دانشجویان کهگیلویه و بویراحمدی امروز توسط گروه جهادی شهید احمدی روشن گچساران بین مردم خوزستان توزیع شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : محموله آب معدنی جمع آوری شده  "پویش مردمی برای خوزستان کارون می شویم" از سوی بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد پس از جمع آوری کمک های دانشجویی و مردمی شب گذشته به استان خوزستان ارسال و امروز توسط گروه جهادی شهید احمدی روشن گچساران بین مردم توزیع شد.

 

محمد سلیمانی مسئول بسیج دانشجویی شهرستان گچساران در این خصوص گفت: کمک به همنوع و هموطنان خود را وظیفه دینی و انسانی می دانیم و بسیج دانشجویی علی الخصوص گروه های جهادی همیشه به دور از رنگ و بوی سیاسی با هدف خدمت و رفع مشکلات مردم در صحنه حضور فعال داشته اند. 

 

وی در ادامه خاطر نشان کرد: خرمشهر و آبادان نماد قهرمانی و افتخار ملت ایران هستند، همانطوری که در زمان جنگ از جان خود برای دفاع از میهن و خاک خرمشهر مایه گذاشتیم اکنون در رفع مشکلات یار و یاور مردم عزیز خرمشهر و آبادان هستیم، در رفع مشکلات آنان از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

 

سلیمانی بیان داشت: از دانشجویان و مردم استان کهگلیویه و بویراحمد که هموطنان خود را در سختی ها و مشکلات تنها نگذاشته اند و با جان و دل با مردم استان خوزستان همراه شدند تشکر ویژه دارم. خوشبختانه با استقبال خوبی که مردم ایران داشته اند به راستی برای خوزستان کارون ها تشکیل شد و مهر و همدلی از سرتاسر ایران عزیز به سوی خوزستان جاری شد.

 

سلیمانی گفت: این دومین محموله آب معدنی است جمع آوری شده توسط بسیج دانشجویی است که به خرمشهر و آبادان ارسال می شود و در صورت نیاز، دوباره نیز قادر به همراهی و همکاری با مردم خواهیم بود.

 

 چهارشنبه 13 تیر محموله بزرگ آب معدنی از طرف دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج نیز برای مردم خوزستان ارسال شده بود.

 

گفتنی است قرارگاه خاتم النبیاء پروژه آبرسانی غدیر برای آبرسانی به شهرهای آبادان و خرمشهر را افتتاح کرد.

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار