مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان:

تعزیرات حکومتی، نظارت مؤمنانه مدنظر رهبری را در اولویت قرار دهد/ راه حل مشکلات اقتصادی، مدیریت و حضور جهادی مسئولین است

جعفری با بیان اینکه بسیج دانشجویی و جبهه انقلاب خواستار پیگیری و حضور بیشتر تعزیرات حکومتی در بازار فروش مایحتاج زندگی مردم است تصریح کرد: قطعا با توجه به این همه اختلاف قیمت و گرانی، حضور تعزیرات حکومتی کافی نبوده است و باید نظارت مؤمنانه مدنظر رهبری را در اولویت قرار دهد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی؛ رضا جعفری، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان گفت: برخی افراد، خیلی از گرانی ها و اختلاف قیمت های موجود در کشور را تحت تاثیر برجام و تحریم ها می‌دانند در صورتیکه اصلا اینطور نیست.

 

وی ادامه داد: گرانی های بیش از حد و اختلاف قیمت هایی که فاصله مکانی و زمانی فروشندگان آنها کمتر از ده متر و یا دو دقیقه است اصلا ربطی به برجام ندارد.

 

جعفری با اشاره به نقش تعزیرات حکومتی در جلوگیری از مشکلات اقتصادی ابراز داشت: ما می‌خواهیم بدانیم که تعزیرات حکومتی با این گرانی ها و اختلاف قیمت ها که آمارشان هم کم نیست می‌خواهد چه کند؟!

 

وی با بیان اینکه بسیج دانشجویی و جبهه انقلاب خواستار پیگیری و حضور بیشتر تعزیرات حکومتی در بازار فروش مایحتاج زندگی مردم است تصریح کرد: قطعا با توجه به این همه اختلاف قیمت و گرانی، حضور تعزیرات حکومتی کافی نبوده است و باید نظارت مؤمنانه مدنظر رهبری را در اولویت قرار دهد.

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان همچنین افزود: مردم باید بدانند که مشکلات اقتصادی و معیشتی آنها با مدیریت درست و حضور جهادی تمامی مسئولین در صحنه و با کمی صبر و استعانت به خدای متعال قطعا حل خواهد شد و برجام و تحریم ها در مقابل اراده مردم و خواست عمومی جهت پررنگ تر شدن فرهنگ اقتصاد مقاومتی و همچنین درایت مسئولین در تبیین و انجام رهنمودهای رهبر معظم انقلاب بی تاثیر خواهد بود.

ارسال نظر


captcha