مسؤل تعلیم و تربیت حوزه بسیج دانشجویی دانشکده شهید چمران:

مردم کارون و اروند محتاج جرعه ای آب

محمدعلی شامیان: دور از شأن و منزلت مردم شهید پرور است که در طول تاریخ انقلاب هم شهید داده اند، هم خانه هایشان ویران شده و هم آب و نفت کشور راتامین کرده اند ولی الان فقط شوری آب و دود نفت و ویران ماندن شهرشان باقی مانده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /محمدعلی شامیان مسؤل تعلیم و تربیت حوزه بسیج دانشجویی و کانون قرآن و عترت یاسین دانشکده شهید چمران کـرمـان درپیامی ضمن حمایت از مردم آبادان وخرمشهر گفت: دور از شأن و منزلت مردم شهید پرور است که در طول تاریخ انقلاب هم شهید داده اند، هم خانه هایشان ویران شده و هم آب و نفت کشور راتامین کرده اند ولی الان فقط شوری آب و دود نفت و ویران ماندن شهرشان باقی مانده است.

 محمدعلی شامیان افزود: حرف ما با مسؤلین استان خوزستان و دو شهر آبادان و خرمشهر است که هرچه زودتر برای حل مشکل بی آبی وشوری آن تدبیر ی ببینند و چشم به راه دولت بی تدبیر نباشند. شهرتان را خودتان باید بسازید و بیش از این مردم آبادان وخرمشهر راتحت فشار نگذارید.
 
وی گفت: وزیر نیرو و مسؤلین بلند پایه کشور ضمن اختصاص دادن اعتبار برای حل مشکل بی آبی این دو شهر و حضور میدانی و مشاهده عینی، مسائل آنها را هر چه زودتر رفع کنند.
 
شامیان در پایان گفت: مردم غیور خرمشهر و آبادان به مطالبه گری قانونی و به حق خود ادامه دهید و بدانید در این موضوع دولت مقصر است نه نظام، از مسائل حاشیه ای که از هدفتان دور است پرهیز کنید و مراقب باشید فتنه گران و منافقان از تجمعات به حق شما سؤاستفاده نکنند.
 
انتهای پیام//

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار