استبرقی:

نابسامانی‌های اخیر حاصل بدمستی‌های جریان سیاسی خاص است/ مگر خودشان نگفتند ما تضمین روحانی هستیم؟

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان شهید باهنر کرمان گفت: مشکلات به وجود آمده در کشور و نابسامانی‌های اخیر، حاصل بدمستی‌های جریان سیاسی خاص در تمام عرصه‌های سیاسی و اجرایی کشور است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی :علیرضا استبرقی، دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید باهنر کرمان، در رابطه با مشکلات اقتصادی در کشور گفت: مشکلات به وجود آمده در کشور و نابسامانی‌های اخیر حاصل بدمستی‌های جریان سیاسی خاص در تمام عرصه‌های سیاسی و اجرایی کشور است. بعضی اصلاح طلبان طوری از وضع موجود سو استفاده می‌کنند که هر چه سریعتر زبانه‌های فتنه شعله ور‌تر شود.

 
وی افزود: در کمال ناجوانمردی، حال که نوبت پاسخگویی آن‌ها است و باید پاسخ بدهند که چرا این وضع به وجود آمده است، زمزمه‌هایی از آن‌ها بلند می‌شود که مشکلات تقصیر دیگران است.
 
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید باهنر کرمان بیان کرد: در واقع آقایان نخواسته اند آلزایمر سیاسی خود را عیان کنند؛ مگر خودشان نگفتند ما تضمین روحانی هستیم و از مردم خواستند دوباره تکرار کنند؟ حال که نتیجه کارهایشان عیان شده ژست اپوزیسیون می‌گیرند و به جای عذر خواهی از مردم، می‌گویند تقصیر دیگران است.
 

استبرقی گفت:خودشان هم خوب می‌دانند مسئولیت حوزه‌های انتصابی و انتخابی با مسئولیت مستقیم منتصبین و منتخبین است، نه با مسئول حکومت؛ و این رویه آقایان چیزی جز فتنه اقتصادی نیست که در دی ماه و هفته گذشته شاهد پیش لرزه‌های آن بودیم.

انتهای پیام//

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار