در دیدار با ریاست جدید دانشگاه آزاد شهرستان مهدیشهر عنوان شد؛

لزوم به کارگیری اساتید انقلابی در سطح دانشگاه آزاد اسلامی

مسئول بسیج دانشجویی استان سمنان با ریاست محترم دانشگاه آزاد واحد مهدیشهر جناب اقای دکتر سلطانی فر دیدار و گفتگو کردند که لزوم به کارگیری اساتید انقلابی شاه بیت صحبت های مرتضی دهرویه عنوان گردید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییمسئول بسیج دانشجویی استان سمنان با ریاست محترم دانشگاه آزاد واحد مهدیشهر جناب اقای دکتر سلطانی فر دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار که صبح امروز به میزبانی دانشگاه آزاد مهدیشهر و با حضور کارکنان بسیج دانشجویی استان سمنان و مسئولین محترم پایگاه های این دانشگاه برگزار شد ،مرتضی دهرویه ضمن تبریک انتصاب دکتر سلطانی فر ، مباحث مهمی پیرامون مسائل مختلف دانشگاه و به خصوص چگونگی فعالیت های بسیج در دوره جدید ریاست اقای سلطانی فر را مطرح نمودند.

یکی دیگر از محور های اصلی صحبت های مسئول بسیج دانشجویی سمنان لزوم به کارگیری اساتید انقلابی به خصوص در سطح و بدنه دانشگاه آزاد مطرح گردید که وی این مطلب را یکی از مطالبه های اساسی رهبر معظم انقلاب ، بسیج دانشجویی و دانشجویان انقلابی عنوان نمود.

ریاست دانشگاه آزاد مهدیشهر نیز ضمن استقبال از مسائل مطروحه این مطلب را عنوان نمودند در انتخاب اساتید ارزشی و انقلابی که یکی از مطالبات اساسی رهبر انقلاب و مجموعه بسیج دانشجویی می باشد دقت عمل کامل و لازم صورت خواهد گرفت.

وی همچنین در ادامه ی این دیدار با ارائه برنامه های آتی خود ، خواستار تقویت هرچه بیشتر فعالیت های بسیج در زمینه های گوناگون فرهنگی و اجتماعی شدند و دو ویژگی مهم و بازر بسیج را نظم ، امر به معروف و نهی از منکر عنوان نمو و به صورت جدی از مسئولین حاضر خواستار احیای این امور مهم شدند.

اقای سلطانی فر ضمن حمایت کامل از مجموعه فعالیت های بسیج این مطلب را عنوان نمودند که  بسیج دانشجویی باید فعالیت موثر تر و پررنگ تری در زمینه شوراهای موجود در دانشگاه به خصوص درشورای فرهنگی داشته باشند.
در انتهای این دیدار بازدید کلی از مجموعه های بسیج دانشجویی مستقر در دانشگاه بازدید و سرکشی به عمل آمد و قول مساعد پیرامون حل بسیاری از مشکلات موجود داده شد.

انتهای پیام/

با استفاده از لینک زیر به کانال سروش ما ملحق شوید

https://sapp.ir/TaranomeJavani

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار