بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می کند؛

پویش مردمی برای خوزستان کارون می شویم

"پویش مردمی برای خوزستان کارون می شویم" از سوی بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد برای کمک به مردم خوزستان آغاز شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : این روزها در فضای مجازی و رسانه‌ها مشاهده می‌کنیم مردمی که روزی در خط اول مقدم بودند و جنگ‌زده شدند هم اکنون دچار بحران آب شرب هستند و فقط باید گفت جایی بسی تاسف است که وعده‌های مسئولان تا کنون برای مردمان این شهرستان‌ها عملی نشده است.

 

روزی در زیر موشک و بمباران‌ها ایستادند و مقاومت کردند تا دیروز که گرد و خاک بلای جانشان شده بود و امروز هم که شنیده می‌شود آبی برای آشامیدن ندارند. بزرگترین درد این مردم البته نه بمباران و جنگ است، نه گرد و خاک و یا حتی بی آبی، مشکل اصلی مردم این شهرها و شاید خیلی از شهرهای دیگر بی توجهی مسئولان است.

 

با تمام این مشکلات گروه جهادی شهید احمدی روشن دانشگاه گچساران در اقدامی پسندیده به این مهم ورود، و با حمایت 15 گروه جهادی دیگر از سراسر دانشگاه های استان کهگیلویه و بویراحمد همراه شد.

 

 این حرکت که در ابتدا به صورت دانشجویی و خودجوش برگزار شد با استقبال عظیم عموم مردم غیور کهگیلویه و بویراحمد مواجه شد تا دست به دست هم به مردم حماسه ساز خوزستان بگویند اگر مسئولان فداکاری های و جانفشانی های شما را فراموش کرده اند ، اما مردم به یاد شما و حماسه های شما هستند.

 

طرح جمع آوری آب معدنی به نام "پویش مردمی برای خوزستان کارون می شویم" از سوی بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد، که این طرح علاوه بر استقبال مردم استان مورد توجه سایر استان ها و دانشگاه های کشور نیز قرار گرفته است.

 

 بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد از عموم مردم و دانشجویان استان دعوت می کند، تا کمک های خود را چه به صورت اهدا آب معدنی و یا واریز مبلغ به شماره کارت ۵۸۹۲۱۰۱۰۸۶۶۸۲۲۸۹ " به نام محمد سلیمانی" به یاری مردم آبادان و خرمشهر بشتابند.

.

 در این خصوص هم استانیان عزیز جهت هماهنگی لازم و برقراری ارتباط می توانند با شماره زیر تماس‌ حاصل نمایند  و یا به دفاتر بسیج دانشجویی در سراسر استان مراجعه نمایند.

*گچساران*

آدرس :دانشگاه سما_دفتر بسیج دانشجویی 🚩

شماره تماس: ۰۹۱۰۸۶۹۵۵۰۴

 ۰۷۴-۳۲۳۳۳۰۳۱

*یاسوج*

آدرس: شهدای ۵_ معاونت سازندگی بسیج دانشجویی

شماره تماس: ۰۹۱۷۰۹۷۵۰۵۸

 

*دهدشت*

آدرس: خیابان سپاه_جنب بهداری سپاه_دفتر بسیج دانشجویی کهگیلویه🚩

شماره تماس:  ۰۹۱۷۷۴۴۹۰۳۲

 

 

 

*طرح جمع آوری آب معدنی*

برای کمک به حماسه سازان غیور خوزستان

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار