مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان ایلام؛

برگزاری دهمین دوره طرح ولایت استانی برای اولین بار در مشهد مقدس با حضور 100دانشجوی بسیجی

علیپور از برگزاری دهمین دوره طرح ولایت دانشجویی برای اولین بار در شهر مقدس مشهد خبر داد و گفت: این دوره معرفتی بصیرتی با حضور 100 دانشجوی بسیجی دانشگاه های استان به مدت ده روز از 4 تا 13 مرداد ماه در موسسه معراج پویندگان و موسسه قلم در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام، محمود علیپور، مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان ایلام در گفتگو با خبرنگار ما از برگزاری دهمین دوره طرح ولایت دانشجویی ایلام در مشهد مقدس خبرداد و گفت: این دوره آموزشی از 4مرداد تا 13مرداد به مدت ده روز در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

 

وی با اشاره به اینکه امسال برای اولین بار است که دوره خط امام(ره) استانی در شهر مقدس مشهد برگزار می شود، گفت: با برنامه ریزی های انجام شده  و به منظور اثربخشی بهتر و عمق بخشی معنوی به دانشجویان و استفاده از ظرفیت اساتید مجرب در حوزه های مختلف معرفتی، بصیرتی، تشکیلاتی و ... طرح ولایت امسال در خارج از استان برگزار می گردد.

 

علیپور افزود: از بین 200 دانشجوی بسیجی شرکت کننده در دوره خط امام(ره)، 100 نفر از دانشجویان متشکل از 70 خواهر و 30 برادر پس از موفقیت در مراحل مختلف گزینش شامل؛ آزمون ورودی و  گزینش ...  برای حضور در دوره مذکور پذیرفته شدند.

 

 مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان ایلام در ادامه به تشریح جزئیات طرح ولایت دانشجویی سال 97 پرداخت و گفت: در طرح ولایت استانی امسال علاوه بر برگزاری کلاس های آموزشی دوره، برنامه های متنوع فرهنگی، معنوی، تفریحی و شرکت در  جلسات اخلاقی و معرفتی که در رواق های حرم مطهر برگزار می شود، ... در نظر گرفته شده  است.

 

وی افزود: برگزاری حلقات صالحین، برپایی نمایشگاه های حجاب و عفاف، سبک زندگی اسلامی، اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی و نشست های بصیرتی،مجفل انس با شهدا و ... از دیگر برنامه های متنوع دوره است.

 

 

علیپور گفت: دانش پژوهان طرح ولایتی پس از تجدید میثاق با شهدای گمنام ایلام به مشهد مقدس اعزام می شوند و افتتاحیه دوره نیز در جوار حرم مطهر رضوی برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/ی

 

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار