مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شیراز در تریبون قبل از خطبه های نماز جمعه شهرک غرب:

ما نمایندگانی را نمی خواهیم که فقط همراه هیئت دولت باشند

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شیراز گفت: نماینده ای که بیان می کند با گذشت 40 سال از انقلاب اسلامی؛ باید شعارهای مرگ بر آمریکا و اسرائیل حذف بشود، این نماینده انقلابی نیست و از همین تریبون چهار نماینده محترم شیراز را به پاتوق مطالبه گری دعوت می کنم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی:  علیرضا شریفی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز در تریبون قبل از خطبه های نمازجمعه این هفته شهرک غرب شیراز با اشاره به مطالبه گری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: باید برای تبیین و روشنگری از خانواده خود شروع کنیم چرا که سال آینده انتخابات مجلس شورای اسلامی را در پیش داریم.

وی بیان کرد: ما نمایندگانی را نمی خواهیم که فقط همراه هیئت دولت باشند و برای افتتاح آنها را ببینیم، باید از نمایندگان مجلس مطالبه گری کرد.

شریفی گفت: نماینده ای که بیان می کند با گذشت 40 سال از انقلاب اسلامی؛ باید شعارهای مرگ بر آمریکا و اسرائیل حذف بشود، این نماینده انقلابی نیست و از همین تریبون چهار نماینده محترم شیراز را به پاتوق مطالبه گری دعوت می کنم.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز با بیان اینکه باید به نیروی جوان اعتماد کرد گفت: هر کجا به نیروی جوان اعتماد کردیم نتیجه مطلوبی داشته است که اولین گام باید تغییر در تیم اقتصادی صورت بگیرد.


انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار