در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه لامرد مطرح شد:

آن کسی که بازار را متلاطم می کند دولت است/اعلان گرانی های مکرر از صدا و سیما و توسط مسئولین دولتی جنگ روانی علیه ملت است

سبحان حسنی زاده فعال دانشجویی لامرد گفت: چند روز قبل آقای روحانی تلاطم موجود در بازار را کاذب، جنگ روانی و کار دشمن دانست اما همه شواهد و قرائن نشان می دهد که این حرف حقیقت ندارد آن کسی که بازار را متلاطم می کند دقیقا دولت است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییسبحان حسنی زاده فعال دانشجویی لامرد در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان لامرد بیان داشت: قناعت شاه کلیدی بود که علی (ع) آن را عینه ثروت می‌دانست، که نقطه مقابل آن یعنی طمع، درست همان چیزی است که چرخ کمپانی های عظیم استعماری را می‌چرخاند. اگر مردم به مبلی که می نشستند، به ماشینی که سوار می شدند قانع بودند دیگر هیچ وقت کمپین های ابلهانه «من نمیخرم» تشکیل نمی شد، چون درست مثل دهه شصت و در کوران جنگ هرکس آن چیزی که احتیاج داشت را می‌خرید نه بیشتر!

 

وی در ادامه افزود: ظهور سلبریتی کراس و اظهار نظر فوتبالیست، خواننده، بازیگر، به جای نخبه، عالم و دانشمند باتلاق مهلکی است در پوششی زیبا که هرچه بیشتر در آن دست و پا بزنیم، بیشتر فرو می‌رویم.

 

حسنی‌زاده با بیان اینکه کسی که حرف زد و دنیا تکان خورد، خمینی(ره) بود و در ادامه گفت: امام خمینی (ره) چون عامل بود، عملی داشت که به آن عمل می‌کرد و خدا نفوذ کلمه نصیبش کرد نه سلبریتی هایی که همین حالا اگر شاه را از قبرش بیرون بیاورند و قصر و ماشین شان را نشانش دهند از تعجب پس می افتد.

 

این فعال دانشجویی با اشاره به نامه اخیر عده ای از سیاسیون جهت مذاکره با آمریکا بیان داشت: اخیرا هم که بیش از صدنفر از مدعیان اصلاحان و عضو حزب کارگزاران و ضد انقلابیون تابلودار فراری و دشمنان قسم خورده امام (ره) با صدور بیانیه ای خواستار مذاکره مستقیم و بدون قید و شرط ایران با ترامپ شده اند. امضاء کنندگانی که جزء افراد دست چندم و بی اهمیتی هستند که هر جا نسخه ذلت آوری علیه ایران اسلامی و مردم این مرز و بوم پیچیده می شود، در نقش سیاهی لشکر به صحنه واردشان می کنند تا امضای آنان ورقه را سیاه کرده و به اصطلاح پرطرفدار نشان دهند.

 

حسنی‌زاده عنوان کرد: احمد منتظری دشمن امام (ره)، کرباسچی کارگزارانی و دارنده پرونده فساد اقتصادی و سحر خیز صهیونیستی بهائیت و علی کشتگر مارکسیست و ... چه نسبتی با هم دارند که در این بیانیه دور هم جمع شده اند؟ در حالیکه نظام اسلامی با اقتدار مثال زدنی خود در برابر آمریکا و متحدانش ایستاده است، بدیهی است که به نسخه سازش ذلت بار مشتی پادوی مفلوک و فراری و یا، ورشکسته سیاسی داخلی کمترین اهمیتی نمی دهد.

 

وی افزود: اینها ادامه دهنده راه کسانی هستند که یک روز قبل از حمله ناکام آمریکا برای فراری دادن جاسوسان خود در صحرای طبس،ت وپ های ضدهوایی مستقر در اطراف پایگاه منظریه قم را جمع آوری کردند و جهت فرود تفنگداران آمریکا در ورزشگاه امجدیه(شهید شیرودی کنونی) چراغ های ورزشگاه را که همه شب ها خاموش بود،روشن نگه داشتند و زمان حمله سازماندهی شده صدام حسین ملعون به ایران زمزمه انحلال ارتش را آغاز کردند و با نشان دادن این چراغ سبزها به رییس جمهور دیوانه آمریکا این احساس را در او به وجود آوردنده اند که ترامپ با اطمینان خاطر و گستاخانه بگوید که «من واقعا معتقدم که آن ها (ایرانی ها) در یک مقطع زمانی دیگر باز می گردند و می گویند که می خواهند برای یک توافق دیگر مذاکره کنند.»

 

حسنی‌زاده با بیان اینکه این خواب ترامپ با مواضع سرسختانه و قاطع جمهوری اسلامی ایران نقش بر آب شد تا آنجا که آقای روحانی مذاکره با آمریکا را دیوانگی نامید اظهار داشت: با این حال چند روز قبل آقای روحانی تلاطم موجود در بازار را کاذب، جنگ روانی و کار دشمن دانست اما همه شواهد و قرائن نشان می دهد که این حرف حقیقت ندارد آن کسی که بازار را متلاطم می کند دقیقا دولت است.

 

وی با اشاره به اینکه بازار خودرو داخلی را کدام دشمن به تلاطم کشید؟ در ادامه گفت: کدام دشمن 90هزار خودرو را احتکار نمود، کدام دشمن سایت ثبت نام خودرو را بست تا دلالان در بازار جولان بدهند؟ کدام دشمن رسما خودروها را 10 درصد گران کرد؟ کدام دشمن فولاد را تا 100درصد گران کرد؟ کدام دشمن بخش مسکن که بوجود آورنده صدها هزار شغل بود را به بهانه ی خصوصی سازی به نابودی کشاند؟ کدام دشمن نادان بازار ارز کشور را چنان به تلاطم انداخت که امروز دلار 7000هزار تومانی هم نایاب شود؟ کدام شیر پاک خورده ای بازار سکه را به این روز انداخت؟

 

این فعال دانشجویی با بیان اینکه اگر گرانی های اخیر کار دشمن است، که این دشمن آشنا و در خانه است و در ادامه گفت: جناب آقای روحانی این جنگ روانی را چه کسی بر علیه ملت به راه انداخت؟ دشمن که سالهاست دشمنی می کند وجنگ روانی راه می اندازد، اما چرا مصیبت ها فقط در دولت شما بر سر و روی مردم می بارد، کدام سختی های پس از جنگ به سختی این روزها می رسد. جناب آقای روحانی اعلان گرانی های مکرر از صدا و سیما و توسط مسئولین دولتی و اصناف کشور اگر جنگ روانی بر علیه ملت نیست پس چیست؟ چه کسانی یک شبه سامانه ثبت خودرو را بستند و خودروهای خارجی را تا دو برابر گران کردند، نکند می‌خواهید بگویید کار ترامپ است؟! چه کسانی و از کجا از این موضوع خبر داشتند که قبل از بسته شدن سایت هزاران خودرو را وارد کردند؟! شما به عنوان منتخب مردم با این دشمنان ملت چه کار کردید.جناب رییس جمهور این روزها مردم گرانی های وحشتناکی را تجربه می کنند پس سازمان های نظارتی تحت نظر شما کجا هستند؟ کدام دشمن می توانست ما را به این روز بیاندازد؟ اللهم اجعل عواقب الامورنا خیرا.
 

حسنی‌زاده در پایان خطاب به مردم گفت: اما ای مردم بیایید از کالای ایرانی و فروشندگان کالاهای ایرانی حمایت کنیم و دستشان را بگیریم خودمانی که طبقه متوسط هستیم و می توانیم این کمک را به تولید کنندگان و فروشندگان کالاهای ایرانی بکنیم.
 

ارسال نظر


captcha
پربازدید ها
آخرین اخبار